• Stołówka szkolna

STOŁÓWKA SZKOLNA

ZAPISY NA OBIADY

Szanowni Państwo, w celu zapisania dzieci przystępujących w roku szkolnym 2023/2024 do oddziału zerowego oraz klas  pierwszych na obiady, proszę o czytelne wypełnienie deklaracji (druki znajdują się w głównym holu szkoły)  lub zgłosić drogą mailową (stolowka@zsp2.pl).

Dzieci, które korzystały ze stołówki w zeszłym roku szkolnym przepisujemy na wrzesień. Jeżeli nie chcą Państwo, aby dziecko korzystało z posiłków proszę zgłosić rezygnację drogą mailową (stolowka@zsp2.pl).

Szanowni Państwo

W celu usprawnienia pracy oraz zapewnienia bezpośredniego przepływu informacji, wszystkie sprawy związane z żywieniem, rezygnacja , zgłaszanie nieobecności, należy kierować  bezpośrednio do:

- Pani Wioletty Grzymały     -     stolowka@zsp2.pl  lub tel. 22 664-92-46 wew. 24

W przypadku korzystania z drogi e-mailowej, w tytule należy wpisać:

- określony termin nieobecności, imię nazwisko dziecka oraz klasę do , której uczęszcza.

-Zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek dokonuje się tylko w przypadku, gdy rezygnacja z obiadu zostanie zgłoszona najpóźniej do 9:00 rano w danym dniu do Pani Wioletty Grzymały.

-Warunkiem wydania dziecku posiłku jest terminowe uiszczenie opłaty.

-Opłaty za obiady szkolne dokonujemy przelewem  w dniach od  1  do 3–go każdego miesiąca. Wyłącznie w danym miesiącu, za który dokonuje się wpłaty. Nie wcześniej ! Następnie należy dostarczyć potwierdzenie przelewu bezpośrednio lub drogą e-mailową do Pani Wioletty Grzymała.

ZARZADZENIE NR 1302/2017 PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 3 sierpnia 2017

PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY

OBIADY KWIECIEŃ 2024

Klasy  0;           21 dni x 14,00 = 294,00 zł