• Sukces w Dzielnicowych Zawodach Piłki Nożnej

10.10.2019 20:36
      Dziewczęta z klas VII oraz VIII wzięły udzial w Dzielnicowych Zawodach Piłki Nożnej. Zawodniczki rozegrały trudne mecze, w które włożyły mnóstwo wysiłku. Ciężka praca przyniosła efekty! Uczennicom udało się wywalczyć 1 miejsce na Bemowie oraz  awans do turnieju na etapie warszawskim - powiatowym.

Gratulujemy i trzymamy kciuki !
    • Biegi przełajowe

10.10.2019 20:28

We wrześniu w Parku Górczewska odbyły się indywidualne biegi przełajowe uczniów klas V-VI i VII-VIII dziewcząt i chłopców bemowskich szkół podstawowych.

SP 301 zajęła V miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców klas V-VI oraz chłopców kl. VII-VIII i
      IV miejsce w kategorii dziewcząt kl. VII-VIII.

Najlepszymi zawodnikami naszej szkoły okazali się:

Ksawery Mosing III miejsce w dzielnicy,
      Zofia Łatacz III miejsce w dzielnicy,
      Artur Bartosiak VI miejsce w dzielnicy,
      Wiktor Kucharczyk VIII miejsce w dzielnicy,
      Maja Kaczanowska IX miejsce w dzielnicy,
      Natalia Ziniewicz X miejsce w dzielnicy.

Wymienieni uczniowie reprezentowali Dzielnicę Bemowo podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na AWF-ie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 5b Ksawery Mosing, który zajął V miejsce w swojej kategorii w Warszawie.

• "Dwa ognie usportowione"

24.03.2019 15:15

11 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje Mistrzostw Dzielnicy Bemowo w "Dwa ognie usportowione" dziewcząt (grupa młodsza).

W eliminacjach wzięły udział 4 szkoły podstawowe. Do dalszych rozgrywek przechodziły dwie najlepsze. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce i walczyła dalej w ćwierćfinałach, półfinałach i finale.

W ostatecznej rozgrywce dziewczęta z SP 301 zajęły pierwsze miejsce w dzielnicy. W całych zawodach brało udział 12 szkół bemowskich.

Nasza reprezentacja w składzie:

Natalia Onisk kl. 5b, Izabela Nowak kl. 5b, Weronika Kołowacik kl. 5b, Małgorzata Kulka kl. 5d, Agata Gulbinowicz kl.5d, Emma Wieczorek kl. 4c, Julia Zych kl. 4d, Maja Wojtyńska kl. 4f, Nikola Madej kl. 4e, Laura Józwik kl. 4e była bardzo waleczna, zgrana i pewna siebie.

Dziewczęta nie przegrały żadnego meczu.

Gratulujemy!!!

• Srebrny medal LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Mini Piłce Siatkowej

10.03.2019 02:06

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jan Frączyk – kapitan, Stanisław Artman, Jan Budzyński, Oliwier Gniazdowski, Bolesław Gruchała, Bartosz Kowalski, Grzegorz Kraśniewski, Szymon Szewczyk, Szymon Zając pod opieką p. Andrzeja Kulika w wielkim stylu wywalczyła srebrny medal LII WOM w mini siatkówce chłopców.

Finał WOM poprzedziły Mistrzostwa Szkół Podstawowych Bemowa, gdzie bez straty seta zajęliśmy I miejsce. W pokonanym polu pozostawiliśmy  SP 82, SP316 i SP 306.

Finałowe zawody  rozgrywane były w dniach 2.02 – 1.03.2019 r. na obiektach OSiR Bemowo i MOS Wola Warszawa. W drodze do finału musieliśmy rozegrać 9 spotkań. W bezpośrednich pojedynkach pokonaliśmy szkolne drużyny reprezentujące Wawer, Białołękę, Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Ochotę i Bielany. W meczu finałowym ulegliśmy reprezentującej Ursus -  SP nr 4.

• Turniej "Od zabawy do sportu"

19.11.2018 16:26

16.11.18r. reprezentacja szkoły w turnieju „Od zabawy do sportu” zajęła 2 miejsce spośród 13 rywalizujących ze sobą bemowskich szkół podstawowych. W zawodach wystąpili uczniowie klas 2,3,4 i 5 z naszej szkoły. Zawodnicy mierzyli się w wyścigach rzędów, wykazali się szybkością, zwinnością, zręcznością, współpracą w grupie i dyscypliną. Zdobyli srebrne medale i puchar dla szkoły.