• Mistrzostwo Bemowa obronione, przywozimy brązowy medal z Mistrzostw Warszawy!

23.03.2017 22:15

W dniach 11-15.01 sala gimnastyczna była areną zmagań młodych koszykarek z bemowskich szkół podstawoych. Nasz zespół, po ubiegłorocznym VI miejscu w Warszawie (12 zawodniczek z klas V), przystępował w tym roku do rozgrywek w roli faworyta, co potwierdził w stu procentach.
      Podczas zmagań grupowych pokonaliśmy SP 321 (16-5) oraz SP 150 (40-10).
      W półfinale pokonaliśmy zdecydowanie SP 82 (37-0), by w finale ponownie zmierzyć się z SP 321 i ponownie wygrać (25-8). W dobrych nastrojach mogliśmy przystąpić do jubileuszowej,
      50. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini-koszykówce dziewcząt.

Przed rozpoczęciem roku szkolnego ustaliliśmy wspólny cel - medal. Udało się go zdobyć, mimo iż inne szkoły reprezentowane były przez zawodniczki 6 warszawskich klubów koszykarskich, w związku z czym poziom rogrywek był bardzo wysoki. Dziewczyny wykazały wolę walki, dzięki czemu mogliśmy przywieźć pierwszy w historii szkoły medal w koszykówce dziewcząt!
      Ostatecznie przegraliśmy jedynie ze złotymi i srebrnymi medalistkami: kolejno Białołęką i Ursusem.

Skład drużyny:

1. Oliwia Baranowska
      2. Natalia Brewczuk
      3. Wiktoria Chismam
      4. Julia Dzięcioł
      5. Patrycja Kliś
      6. Jagoda Kuryłek
      7. Julia Siuta (kapitan drużyny)
      8. Marika Tymińska
      9. Katarzyna Katie Świłło
      10. Julia Montenarh
      11. Magdalena Staszczyk
      12. Zuzanna Haduch
      13. Maja Kaczanowska

• Nasze Koszykarki

15.03.2017 21:58

Turniej w Nidzicy - szóste miejsce
      Miano najlepszej zawodniczki, podczas całego turnieju, otrzymała Natalia Brewczuk.
      Cała drużyna SP 301, reprezentująca barwy SKS 12 Warszawa, zasługuje na wyróżnienie za swoją waleczną i prawdziwie sportową postawę.

II Mikołajkowy Turniej w Zambrowie - trzecie miejsce

Patrycja Kliś - jedna z pięciu najlepszych zawodniczek w turnieju,
      Julia Dzięcioł - najlepsza obrończyni podczas całych rozgrywek,
      Julia Montenarh - najlepsza zawodniczka SKS 12 Warszawa.
      Wszystkie dziewczęta z naszej drużyny zostały uhonorowane medalami, zaś najlepsze zawodniczki z poszczególnych zespołów otrzymały statuetki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Zawody

27.11.2016 17:54

Biegami przełajowymi (indywidualnymi i sztafetowymi), jak co roku, zainaugurowaliśmy sportowe zmagania w roku szkolnym 2016/2017.
      22 września 32 uczniów naszej szkoły (16 dziewczynek i 16 chłopców) rywalizowało indywidualnie na dystansie 800 metrów.

29 września podopieczne pana Krzysztofa Osiadacza i podopieczni
      p. Michała Jaśkiewicza osiągnęli bardzo dobry wynik zdobywając 2 miejsca
      w sztafetowych biegach przełajowych.

W październiku rywalizacja przeniosła się do hal sportowych, gdzie, na początek, miały miejsce zawody w mini - piłce ręcznej, w SP 341.
      Dziewczynki zdobyły trzecie miejsce, chłopcy drugie.

• Nowy rok szkolny

27.09.2016 20:39

Nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty!

• Kolejne sukcesy koszykarek

16.11.2016 21:06

Po zajęciu VI miejsca w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży nasze koszykarki, kontynuując grę w Mazowieckiej Lidze koszykówki dziewcząt, udały się na dwa wiosenne turnieje koszykówki do Działdowa i Zambrowa.

W dniach 15 - 17.04. wystąpiliśmy w Działdowskim XXIX turnieju "Przedwiośnie". Stanęliśmy do walki z zespołami z Białegostoku, Działdowa, Bydgoszczy i Zambrowa. System gry „każdy z każdym” umożliwił grę wszystkim zawodniczkom zespołu.

Zajęliśmy 3. miejsce.

Wszystkie ekipy otrzymały puchary, dyplomy, trzy najlepsze drużyny – medale.

Podsumowując ten „rok z koszykówką” można stwierdzić, że obfitował  w wydarzenia i sukcesy mniejsze i większe.

Na pewno nikt nie zabierze dziewczynom zdobytego doświadczenia, radości z wygranych i lekcji pokory z porażek. Optymistycznie patrzymy w przyszłość i wierzymy, że zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon przyniesie nowe pozytywne emocje i spowoduje że jeszcze bardziej pokochamy basket.

Niech moc będzie z nami.

Krzysztof  Osiadacz