• Ole! Po raz trzeci wróciliśmy z Olecka!

05.10.2015 21:22

Już po raz trzeci czternaście uczennic ( w tym 13 z kl. Vb sportowej), naszej szkoły miało okazję doskonalić swoje koszykarskie umiejętności w Olecku, gdzie odbył się obóz sportowo - szkoleniowy dla 35 młodych koszykarek z rocznika 2004/2005.  Obóz, współorganizowany przez Zespół Szkół Sportowych nr 72, służył podnoszeniu umiejętności koszykarskich i rozwojowi podstawowych cech motorycznych w dziedzinach takich jak:  lekkoatletyka, fitness, pływanie, gry i zabawy terenowe.  Grupą dziewcząt opiekowało się czterech trenerów.  Warto wspomnieć, że wyjątkowym gościem obozu był pan Mariusz Świerk – najlepszy obecnie młodzieżowy trener koszykówki w Polsce. Współpraca z nim okazała się niezwykle owocna. Dziewczęta wróciły do domu nie tylko z nowymi wspomnieniami i umiejętnościami, ale też pamiątkowymi koszulkami z logiem SKS 12 Warszawa oraz piłkami, którymi zostały obdarowane w uznaniu za ich determinację i  wykonaną pracę.
    • Gratulacje WOW

09.07.2015 21:44
    • Pierwszy poważny sukces naszych koszykarek - I miejsce w warszawskim turnieju!

07.06.2015 18:16

18 kwietnia w hali ZSS Nr 72 odbył się I Warszawski Turniej Koszykówki Dziewcząt – rocznik 2004 i młodsze.
      W wyniku losowania nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz z SP nr 32,  wygrywając zdecydowanie 54­:8!!!  W finale spotkała się z utytułowanym i znanym rywalem – SP nr 344. Twarda, zdecydowana obrona oraz doświadczenie zdobyte na turnieju w
      Piasecznie spowodowało, iż mecz zakończył się zwycięstwem naszych zawodniczek 18:12. Warto dodać, że prowadziliśmy w tym meczu już 12:0!
      Spośród dziewcząt wyróżnione zostały: Julia Siuta, Magdalena Staszczyk, Wiktoria Chisman, Oliwia Baranowska oraz Katrzyna Świłło.

Gratulujemy!!!

• Turniej minikoszykówki

01.06.2015 21:57
      W dniach 13-15 marca w Piasecznie odbył się Wielkanocny Turniej Minikoszykówki dziewcząt  (rocznik 2004 i młodszy). W turnieju wzięły udział  zespoły w większości występujące na co dzień w lidze Pierwszego Kroku Dziewcząt. Dla uczennic naszej szkoły, występujących jako SKS 12 Warszawa, był to pierwszy poważny turniej, w którym ostatecznie zajęły 6 miejsce, zdobywając niezbędne doświadczenie w drodze do przyszłych sukcesów.

• Osiągnięcia sportowe

26.05.2015 21:54