• TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

• 22.03.2015 20:24

• 16-20 marca to w naszej szkole Tydzień Języków Obcych. Z tej okazji w klasach 4 i 5 odbyło się mnóstwo ciekawych zajęć. Uczniowie wykonali plakaty na temat wybranych krajów. Prezentowali je w swoich grupach lub klasach. Korytarze ozdobiło też mnóstwo kolorowych flag i karteczek ze słowem „Dzień Dobry” w ponad 50 językach.

Niektórzy uczniowie przynieśli jedzenie charakterystyczne dla danego kraju. Zapach włoskiego foccacio, pizzy czy amerykańskich kanapek z masłem orzechowym roznosił się po całym korytarzu. Kilka osób z zacięciem artystycznym postanowiło przebrać się za znane osoby (lub budynki!) z różnych krajów. I tak na przerwie można było spotkać Marylin Monroe, Baracka Obamę czy Statuę Wolności.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.