• 'BOOKWORMS' 2016/2017 dla klas 4-6

• 08.05.2017 20:10

Ze względu na egzamin na kartę rowerową konkurs czytelniczy z języka angielskiego Bookworms dla klas 4-6 odbędzie się 24 maja (godz.14.45, sala 200)

nauczycielki języka angielskiego

Organizator: nauczyciele języka angielskiego z ZSP nr 2
        Cele konkursu
        • zapoznanie uczniów z literaturą anglojęzyczną,
        • kształtowanie umiejętności czytania i zamiłowanie do obcego języka w uczniach,
        • kształtowanie umiejętności twórczych i artystycznych,
        • motywowanie do nauki języka angielskiego poprzez zdrową rywalizację.
        Regulamin
        Klasy 4-6 - uczniowie otrzymują teksty, czytają je i odpowiadają na pytania (otwarte i zamknięte). Uczniowie klas 4, 5 i 6 otrzymają różne teksty dostosowane do ich poziomu.
        Konkurs odbędzie się dnia 17 maja 2017r. w sali 202.
        Początek o godzinie 14.45. Zapisy przyjmujemy do dnia 10 maja (bezpośrednio u swojego nauczyciela języka angielskiego
        lub przez Librusa do p. Karoliny Zakolskiej-Oleszczuk
        lub p. Agnieszki Pulińskiej)
        Lista Zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora nie później niż 29 maja 2017.
        NAGRODY:
        Klasy 4-6: każdy uczeń, który otrzyma 1,2 lub 3 miejsce otrzyma nagrodę  - książeczkę w języku angielskim lub gadżet z firmy Oxford.