• Turniej o Zdrowym Stylu Życia

30.03.2015 22:07
      6.03.2015 r. odbył się Międzyszkolny Turniej o Zdrowym Stylu Życia "Zorientowani na zdrowie". To już VIII edycja naszego konkursu.
      W Turnieju wzięło udział 6 szkól bemowskich. Wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 321. Gratulujemy!
      W tym roku zakres konkursu został rozszerzony o tematykę poświęconą zdrowemu stylowi życia. Przewodniczącą Komisji Konkursowej była p. Małgorzata Gołębiewska. Koordynatorem - p. Dorota Zawieska.
      Tradycyjnie nagrody ufundowało CPZiEE. Dziękujemy!

Konkurs został uświetniony występem taneczno - wokalnym Dużego Metrum pod kierunkiem p. Mirosławy Kwiatkowskiej. Tematyczną
      inscenizację przygotowała p. Jolanta Skubisz z kl. II a.
      Na koniec odbyła się ceremonia wręczenia dyplomów i nagród  oraz degustacja pysznych kanapek, przygotowanych przez dzieci ze świetlicy pod kierunkiem p. M. Chruszczewskiej.

Nowa formuła Turnieju bardzo podobała się zarówno nauczycielom jak i dzieciom
      Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy.

11.12.2014 21:15

• Jeszcze o jabłkach!

01.12.2014 22:18
      14.11.14 r. obchodziliśmy Dzień Dobrego Jedzenia.
      Tak jak w poprzednim roku, biliśmy rekord w jedzeniu (tym razem) jabłka. W tym dniu aż 702 uczniów i 38 nauczycieli zjadło jabłka. Uczniowie nieznacznie podbili rekord z zeszłego roku, ale nauczyciele podwójnie włączyli się w zdrową akcję.
      Gratulujemy wszystkim!
    • Dzień Dobrego Jedzenia

18.11.2014 20:48

Warszawski Dzień Dobrego Jedzenia

Degustacja wód mineralnych, źródlanych, z miętą, cytryną, sokami, miodem, degustacja soków naturalnych, quizy, zagadki , smakowanie zdrowych przekąsek - to wszystko w ramach Dnia Dobrego Jedzenia przygotowali uczniowie klasy Vd.