• Turniej o Zdrowym Stylu Życia

• 30.03.2015 22:07
      • 6.03.2015 r. odbył się Międzyszkolny Turniej o Zdrowym Stylu Życia "Zorientowani na zdrowie". To już VIII edycja naszego konkursu.
        W Turnieju wzięło udział 6 szkól bemowskich. Wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 321. Gratulujemy!
        W tym roku zakres konkursu został rozszerzony o tematykę poświęconą zdrowemu stylowi życia. Przewodniczącą Komisji Konkursowej była p. Małgorzata Gołębiewska. Koordynatorem - p. Dorota Zawieska.
        Tradycyjnie nagrody ufundowało CPZiEE. Dziękujemy!

Konkurs został uświetniony występem taneczno - wokalnym Dużego Metrum pod kierunkiem p. Mirosławy Kwiatkowskiej. Tematyczną
        inscenizację przygotowała p. Jolanta Skubisz z kl. II a.
        Na koniec odbyła się ceremonia wręczenia dyplomów i nagród  oraz degustacja pysznych kanapek, przygotowanych przez dzieci ze świetlicy pod kierunkiem p. M. Chruszczewskiej.

Nowa formuła Turnieju bardzo podobała się zarówno nauczycielom jak i dzieciom
        Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy.