• „Podaj dalej…Drugie życie odpadów”

• 23.10.2016 22:06
      • „Podaj dalej…Drugie życie odpadów” – to hasło przewodziło tegorocznej inicjatywie ekologiczno – charytatywnej, przeprowadzonej w naszej szkole w ramach akcji Sprzątanie Świata 2016.
        Aby pokazać, że nawet urządzenia elektroniczne nadają się do recyklingu, we wrześniu i październiku zorganizowano zbiórkę nieużywanych telefonów komórkowych. Udało się zebrać 101 komórek i 6 ładowarek.
        Klasa VI otrzymuje wyróżnienie za największą liczbę przyniesionych telefonów komórkowych.
        Dodatkowo w klasach IV- VI odbył się konkurs na najciekawszy komiks o tematyce tegorocznego hasła. Uczniowie wykonali komiksy na lekcjach plastyki pracując w grupach. Ze wszystkich prac wybrano najciekawsze i nagrodzono dyplomami. Nagrodzonym gratulujemy.
        Dziękujemy wszystkim darczyńcom, w ten sposób dołączyliście do miliona wolontariuszy w Polsce i przyczyniliście się do pozyskania funduszy na zakup energooszczędnego sprzętu AGD do placówek służących dzieciom i osobom starszym.

Nauczyciele przyrody