• Międzyszkolny Turniej o Zdrowym Stylu Życia "Zorientowani na zdrowie" 2016-2017

• 27.03.2018 21:35
      • X jubileuszowy Międzyszkolny Turniej o Zdrowym Stylu Życia "Zorientowani na zdrowie" już za nami.
        W tym roku szkolnym frekwencja dopisała, bo do Turnieju zgłosiło się 6 szkół bemowskich. Zadania były trudne i wymagały od uczestników wiedzy przyrodniczej i umiejętności pracy w grupie. Naszą szkołę reprezentowały 4 uczennice z kl. Vc:  Amelia Fukowska, Maria Stykowska, Karolina Górecka, Joanna Woźniak.

Poradziły sobie znakomicie i zajęły II miejsce.

Dziewczynki przygotowywały się pod kierunkiem nauczyciela przyrody Pani Emilii Wolskiej.

Zwycięską szkołą została SP 150.
        Część artystyczną przygotowała Pani Mirosława Kwiatkowska. Wystapił zespół Małe Metrum. Tańce i wierszyki, w wykonaniu dziecięcych artystów, bardzo spodobały się publiczności i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w Turnieju.