• Konkurs przyrodniczo-plastyczny "Pij wodę na zdrowie" 2018-2019

• 19.11.2018 16:56
      • Regulamin konkursu przyrodniczo – plastycznego

pt. „Pij wodę na zdrowie”

Organizator: Szkoła podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 w ZSP Nr 2

Tematyka konkursu: Tematem konkursu jest woda jako źródło zdrowia dla człowieka.

Cel: Uświadamianie uczniom fundamentalnego znaczenia wody dla zdrowia człowieka i jego życia  na Ziemi.

Kryteria oceny:

1. Zgodność z tematyką
        2. Oryginalność kompozycji
        3. Pomysłowość
        4. Artystyczny wyraz pracy
        5. Staranność

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII  SP 30
        2. Każdy uczestnik może zgłosić wyłącznie jedną pracę plastyczną.
        3. Autorem zgłoszonej pracy plastycznej może być tylko jedna osoba.
        4. Prace plastyczne mogą być wykonane zarówno w poziomie jak i w pionie, w formacie A3.
        5.  Technika wykonania pracy jest dowolna (np.: akwarele, wyklejanki),  techniki mieszane  (np.: kolaż, techniki płaskie z wyłączeniem nietrwałych materiałów / kasze, makarony, ryż, piasek, pasta do zębów/ itp.)
        6. Zgłaszane do konkursu prace plastyczne należy opisać na odwrocie: tytuł pracy, imię,

nazwisko autora, klasa.

1. Termin zgłaszania  mija 30.11.2018 r.

Ocena prac:

1. Prace podlegają głosowaniu przez komisję złożoną z nauczycieli zespołu przyrodniczego.
        2. Ustalone zostaną trzy pierwsze miejsca i wyróżnienia, za które zostaną przyznane nagrody.

Publikowanie zdjęć:

1. Zgłoszenie prac plastycznych do konkursu oznacza wyrażenie zgody na jego nieodpłatne wykorzystywanie do promocji SP 301 Prace plastyczne oddane na konkurs nie będą zwracane przez Organizatora autorom. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania prac zgłoszonych do konkursu, umieszczania ich na stronach internetowych szkoły.
        2. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną po zakończeniu konkursu umieszczone  na stałej wystawie w SP 301.

Prace należy składać na ręce wybranych nauczycieli:

przyrody, chemii, biologii, geografii, fizyki.

Sale 209 lub 213