• Inauguracja pilotażu "Wars i Sawa grają w szachy"

• 17.11.2013 21:23
      •      Uczniowie klasy II b SP 301  wzięli udział w inauguracji pilotażu  „WARS i SAWA grają w szachy”, która odbyła się 4 października 2013 r. w Hali „Koło” przy ul. Obozowej. Nasi uczniowie obejrzeli niecodzienny spektakl partii szachowej - żywe szachy pt. „Bitwa Wiedeńska 1683 r.", szachowe inspiracje taneczne dzieci i młodzieży oraz pokaz mody inspirowanej grą w szachy.

W korytarzach prowadzących do hali zaproszeni uczniowie podziwiali wystawę prac zgłoszonych do konkursu na „Najpiękniejszą bierkę szachową”.

Uczennica naszej szkoły – Aleksandra Toporska z kl. 3d, odebrała nagrody za zajęcie II miejsca w konkursie na „Najpiękniejszą bierkę szachową”.