• Mistrzostwa w mini koszykówce dziewcząt

25.03.2022 09:55
      W dniach 17-19.01 odbyły się w naszej szkole mistrzostwa Bemowa w mini koszykówce dziewcząt. Drużyna złożona głównie z uczennic klas III i IV  zajęła wysokie 4 miejsce.
      Gratulujemy!

• Informacje bieżące

11.12.2020 10:24

• Turniej "Od zabawy do sportu"

21.11.2019 18:40

Dzielnicowy Turniej "Od zabawy do sportu" od wielu lat promuje aktywność fizyczną wśród najmłodszych uczniów szkół podstawowych.

W tym roku do Turnieju przystąpiło 9 szkół podstawowych z Bemowa. Nasza drużyna charakteryzowała się wysoką sprawnością fizyczną, walecznością, ambicją i dyscypliną. Dzięki tym cechom stanęła na  najwyższym stopniu podium zdobywając puchar, złote medale i tytuł Mistrza Bemowa.

Zawodnicy naszej szkoły reprezentować będą dzielnicę Bemowo na półfinałach warszawskich 06.12.19r. mierząc się z najszybszymi zawodnikami innych dzielnic na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.

Skład drużyny:

Alicja Panek kl.II B

Łukasz Kujawa kl. II B

Jakub Mrówka kl. II B

Maksymilian Kuciak kl. II B

Maja Duda kl. III A

Dominika Sycz kl. III B

Zuzanna Mirosławska kl. III B

Zuzanna Rosłaniec kl. III C

Jan Wilkowski kl. III D

Patryk Kwaśniewski kl. IV A

Tomasz Bochiński kl. IV B

Julia Wróbel kl. V F

Natalia Kliś kl. V F

Dominik Burak kl. V D

• Kolejny sukces sportowy!

17.11.2019 21:58

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 364 rozgrywane były zawody w unihocu dziewcząt i chłopców grupy młodszej i starszej.

Największy sukces odniosły dziewczęta kl. VII-VIII zdobywając w swojej kategorii 2 miejsce.
      Na szczególne wyróżnienie zasługuje gra bramkarki Oliwii Moczulskiej uczennicy VIII B, która wykazała się umiejętnościami i talentem broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach strzały przeciwniczek.
      Skład drużyny SP 301:

1. Oliwia Moczulska kl.VIII B