• Turniej piłkarski

• 04.12.2014 21:47

•       W dniu 19.11.2014 uczniowie klas VI naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym turnieju piłkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 37 w Warszawie.

Nauczyciele wychowania fizycznego: Janusz Derbich i Michał Jaśkiewicz postawili na młodsze roczniki – klasę IV i V oraz dwóch zawodników z klasy VI, obierając sobie za cel główny obserwację gry poszczególnych piłkarzy, zdobywanie doświadczenia, budowanie zespołu na następne lata i turnieje.

Nasi uczniowie potraktowali tę rywalizację bardzo poważnie i, mimo różnicy wieku oraz siły fizycznej pozostałych drużyn z klas VI, podjęli walkę na każdym metrze boiska. Przy odrobinie szczęścia, podczas półfinałowych rzutów karnych, nasza reprezentacja kl. IV wygrała bilet do finału turnieju, w którym ostatecznie zajęła II miejsce.

Reprezentacja kl. V rozgrywała swoje mecze w innej grupie i również zapewniła sobie grę w półfinałach. Ostatecznie zajęła III miejsce.

Organizatorzy dostrzegli też i wyróżnili talent oraz doświadczenie Jakuba Łysia (kl. VI).

Gratulujemy naszym młodym piłkarzom oraz życzymy im dalszych sukcesów na piłkarskiej arenie.