• Ole! Po raz trzeci wróciliśmy z Olecka!

• 05.10.2015 21:22

• Już po raz trzeci czternaście uczennic ( w tym 13 z kl. Vb sportowej), naszej szkoły miało okazję doskonalić swoje koszykarskie umiejętności w Olecku, gdzie odbył się obóz sportowo - szkoleniowy dla 35 młodych koszykarek z rocznika 2004/2005.  Obóz, współorganizowany przez Zespół Szkół Sportowych nr 72, służył podnoszeniu umiejętności koszykarskich i rozwojowi podstawowych cech motorycznych w dziedzinach takich jak:  lekkoatletyka, fitness, pływanie, gry i zabawy terenowe.  Grupą dziewcząt opiekowało się czterech trenerów.  Warto wspomnieć, że wyjątkowym gościem obozu był pan Mariusz Świerk – najlepszy obecnie młodzieżowy trener koszykówki w Polsce. Współpraca z nim okazała się niezwykle owocna. Dziewczęta wróciły do domu nie tylko z nowymi wspomnieniami i umiejętnościami, ale też pamiątkowymi koszulkami z logiem SKS 12 Warszawa oraz piłkami, którymi zostały obdarowane w uznaniu za ich determinację i  wykonaną pracę.