• Turniej w Nidzicy

• 01.12.2015 21:22

• W dniach 16-18 października koszykarki z naszej szkoły uczestniczyły w III Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki o Puchar Krystyny Szymańskiej-Lary w Nidzicy. Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004 i 2006. Nasz zespół trafił do grupy B, w której pokonał UKS Jar Elbląg, MKK Siedlce I UMCS Lublin, ulegając dopiero późniejszym finalistkom - zespołowi UKS Siódemka Sopot. W meczu o III miejsce reprezentantki naszej szkoły przegrały z zespołem z Bochni kończąc zawody na wysokim IV miejscu. Najlepszą obrończynią zespołu została Natalia Brewczuk, a do najlepszej piątki turnieju została wybrana Wiktoria Chisman. To, jak do tej pory, największy sukces naszych młodych koszykarek. Gratulujemy!!!!!