• Działo się w Działdowie!!! Jesteśmy na podium - II miejsce nasze!

• 03.01.2016 21:46
      • Koszykarki z naszej szkoły, z rocznika 2004, po raz kolejny wykazały się sportowymi umiejętnościami podczas XV Ogólnopolskiego Turnieju „Katarzynka Cup” w mini koszykówce dziewcząt i chłopców w Działdowie.
        Zawody odbyły się w dniach 11 – 13 grudnia
        w Szkole Podstawowej nr 3 i przyniosły wiele pozytywnych emocji zarówno zawodniczkom, jak i kibicom.
        Dziewczęta, reprezentując barwy SKS 12 Warszawa, rywalizowały z czterema drużynami z Działdowa, Płocka i Nidzicy, ostatecznie zajmując II miejsce. Cieszymy się z sukcesu naszych uczennic, tym bardziej, że działdowski turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym.
        Zawodniczki mogą również pochwalić się osiągnięciami indywidualnymi. Katarzyna Świłło została uznana za najlepszą rozgrywającą turnieju, Julia Siuta trafiła do ALL STAR, czyli najlepszej piątki całego turnieju, a Wiktoria Chisman wywalczyła miano najlepszej zawodniczki w swoim zespole.
        Podczas pobytu w Działdowie dziewczęta zwiedziły Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego. Poznały dzieje zakonów rycerskich, a szczególnie Zakonu Krzyżackiego.
        Oto ostateczna klasyfikacja turnieju dziewcząt:
        1. UKS Trójka Działdowo
        2. SKS 12 Warszawa
        3. SP Nr 21 Płock
        4. UKS Sokół Działdowo
        5. UKS Trójka Nidzica
        Gratulujemy sukcesu zawodniczkom
        i ich trenerowi - Krzysztofowi Osiadaczowi!