• Wyniki konkursu "Pierwsza pomoc"

KLASY IV-VII

I MIEJSCE- AMELIA TRACZYK 6E
            II MIEJSCE- KAROLINA GÓRECKA 6C
            III MIEJSCE- SERGIUSZ CHMURA- 4F

WYRÓŻNIENIE- WERONIKA PASZKOWSKA 5A
            WYRÓZNIENIE- DAMIAN POROSIŃSKI 6D

KLASY KLASY I-III

I MIEJSCE- OLENA KRAJNOW 3C

II MIEJSCE- OLIWIA RYBICKA 3F

III MIEJSCE- SZYMON ROSIAK 3F

WYRÓŻNIENIE- ZUZIA GRZYBOWSKA 3C

WYRÓZNIENIE- MARYSIA OLIWIŃSKA 3H

SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM  ORAZ WSZYTSKIM UCZESTNIKOM KONKURSU  J

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAU W PRYSZŁYM ROKU.

ELŻBIETA RAJS

ANETA DZIUBAŁTOWSKA

• „Kim chcę zostać?” - Politechnika Warszawska w wersji dla nastolatków

PW Junior pragnie pomóc uczniom w bardziej świadomym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie
            „Kim chcę zostać?”.

PW Junior to Politechnika Warszawska w wersji dla nastolatków. Wszystko odbywa się prawie tak,
            jak na prawdziwej uczelni. Pracownicy PW prowadzą regularne wykłady i ćwiczenia w pracowniach PW. W przystępny i praktyczny sposób młodzież poznaje wiele zagadnień związanych z naukami ścisłymi oraz wydziały PW.

W związku z reformą oświaty, Politechnika Warszawska zmodyfikowała inicjatywę PW Junior. Bazując
            na podstawie programowej opracowaliśmy autorskie zajęcia z przedmiotów ścisłych. Od ubiegłego roku tworzymy przewodnik „Gdzie coś wartościowego z przedmiotów ścisłych można znaleźć w Internecie?”

Rekrutacja do liceów w maju 2019r. będzie bardzo trudna, gdyż „nakładają” się 2 roczniki – jeden
            kończący szkołę podstawową oraz drugi gimnazjum, a miejsc w liceach raczej nie przybędzie. Chcemy aktywnie wesprzeć juniora w tym trudnym okresie.

Obecnie trwa rekrutacja na rok akademicki 2018/19.

Dotychczasowe 6 edycji PW Junior pokazało niesamowitą kreatywność i aktywność młodzieży. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy zespołowej nasze dzieci w przyszłości stworzą wynalazki, które odniosą światowy sukces. Jednakże PW Junior to przede wszystkim dobra zabawa i nowe doświadczenia.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.pwjunior.edu.pl.

Pomagamy rozwijać potencjał Juniorów