• Zaproszenie na Giełdę Zawodów

• Zapraszamy na „Giełdę Zawodów. Dobrze wybrane”

Stolica promuje i popularyzuje szkolnictwo zawodowe. Podczas dwudniowej „Giełdy Zawodów” w Pałacu Kultury i Nauki - 11-12 marca, godz. 9.00-19.00. zaprezentują się stołeczne technika i szkoły branżowe I stopnia.

Stołeczne szkoły zawodowe kształcą w 70 zawodach, które podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w podziale na następujące branże:

•             Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka

•             Ekonomia i Handel

•             Transport i Drogownictwo

•             Budownictwo

•             Nowe Technologie

•             Usługi

•             Fotografia i Multimedia

Uczniowie klas VIII szkół podstawowych, którzy odwiedzą giełdę będą mogli uzyskać informacje na temat różnych zawodów oraz zapoznać się ze specyfiką nauczania danego zawodu. Będą mogli porozmawiać z uczniami, którzy uczą się już danego zawodu a także skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych.

Zwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje - prezentacje multimedialne, gry edukacyjne i filmy przygotowane przez szkoły zawodowe.

Zapisy będą prowadzone za pomocą systemu elektronicznej rejestracji  pod adresem:

gieldazawodow.wcies.edu.pl od 25 lutego od godz. 9.00 do 5 marca lub do wyczerpania limitu miejsc. Rejestracja obejmuje zorganizowane grupy uczniów ze szkół podstawowych (do 32 uczniów) wraz            z opiekunem.

Wstęp wolny dla rodziców od godz. 15.00 do 19.00

• Wojewódzki Konkurs na plakat wywołujący radość dzieci pt. „O uśmiech dziecka” – II edycja

• W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, przedłuża się termin nadsyłania prac na konkurs "O uśmiech dziecka" do 4 maja 2020 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas  IV – VIII szkół podstawowych na terenie
            województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym
            pt. „O uśmiech dziecka”.

Uczestnicy konkursu mają wykonać plakat o humorystycznej treści, który podobałby się dzieciom i wywoływał uśmiech na ich twarzach.