• Karta Ucznia - W jaki sposób można stać się posiadaczem Karty Ucznia?

• Szanowni Państwo,

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że uczniowie warszawskich szkół podstawowych mogą bezpłatnie podróżować Warszawskim Transportem Publicznym.

Wniosek o wydanie Karty Ucznia dla dzieci, które zostały przyjęte do klas pierwszych możecie Państwo  złożyć  elektronicznie poprzez platformę elektroniczną. Link do platformy, tylko dla naszej placówki to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/ae42674b

• Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus

• Z przyjemnością informujemy, że

Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z przyrody zostali:

JAN JÓŻWIAK - klasa 4b

OLAF FURMAN - klasa 4a

KSAWERY PĄTKOWSKI -klasa 4a

JAN MATERNA  - klasa 4b

Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii (kategoria klas 5) zostali:

PAULINA SZNAJDER - klasa 5e

ZOFIA CWALIŃSKA - klasa 5b

Gratulujemy!

• ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

• Pod koniec kwietnia w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie klas IV-VII wzięli udział w projekcie zorganizowanym przez nauczycieli języka polskiego. Celem tej inicjatywy była popularyzacja czytelnictwa w dobie pandemii.

Uczniowie udowodnili, że czytanie może być przygodą, dzięki której choć na chwilę zapominają o trudnej rzeczywistości.

• Zbiórka karmy dla schroniska w Milanówku

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zbiórka karmy dla Schroniska w Milanówku.

Uczniowie klasy 3d w ramach projektu "Lekturki spod chmurki" zorganizowali zbiórkę karmy i drobnych zabawek dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Milanówku.

Serdecznie dziękuję Rodzicom i Dzieciom za dobre serce i zaangażowanie!

wychowawca klasy

Iwona Glinka

• Dyżury wakacyjne

•  Szanowni Państwo,

przedszkole i oddział przedszkolny pełnią dyżur

od 1 lipca do 11 sierpnia 2020 r.

WIĘCEJ INFORMACJI  W ZAKŁADCE DYŻURY WAKACYJNE

• Informacja Dyrektora ZSP nr 2

• Warszawa, dnia 5 maja 2020 r.

Szanowni Państwo, Rodzice, Dzieci,
            uprzejmie informuję, że z uwagi na konieczność dostosowania Szkoły  do
            wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczących bezpieczeństwa i higieny
            pracy oraz szczegółowych wytycznych Głównego Inspektora
            Sanitarnego obowiązujących w czasie epidemii COVID-19, zajęcia w oddziale
            przedszkolnym w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im.
            Janusza Korczaka zostały zawieszone w okresie od 6 maja 2020 r.
            do 15 maja 2020 r.
            Nauczyciele, tak jak do tej pory, prowadzić będą zajęcia przy wykorzystaniu metod
            i technik kształcenia na odległość.

Emilia Wojdyła
            Dyrektor ZSP nr 2

• Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z otwarciem przedszkoli

• Szanowni Państwo,

GIS wydał szczegółowe wytyczne przeciwepidemiczne dla przedszkoli,oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowaniaprzedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.Dotyczą one m.in.: organizacji opieki, higieny, czyszczenia idezynfekcji pomieszczeń i powierzchni oraz gastronomii. W materiałachzostały także opisane zasady postępowania w przypadku podejrzeniazakażenia u personelu. Załącznikami do wytycznych są szczegółoweinstrukcje: mycia i dezynfekcji rąk oraz prawidłowego zdejmowaniamaseczek i rękawiczek.

Prosimy o zapoznanie się z materiałami.

Wytyczne_GIS_zlobki_przedszkola.pdf

• List Prezydenta m. st. Warszawy do Rodziców warszawskich przedszkolaków

• Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z listem Prezydenta m. st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

SC_MF311-1200430153500.pdf