• Projekt Kidspeak

          • Tegoroczny Projekt Kidspeak dobiegł końca.

            Ostatniego dnia projektu,  9 marca, odbyło się pożegnanie naszych gości.

            Pani Dyrektor Emilia Wojdyła, uczniowie oraz nauczyciele serdecznie podziękowali Fahrisie i Innie za przeprowadzenie projektu.

            Nasi goście, w dowód wdzięczności, otrzymali od nas ręcznie wykonane

            pudełka z drobiazgami oraz kosze z karteczkami, na których uczniowie napisali podziękowania. 

            Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz współpracę wszystkim uczniom i  nauczycielom, a w szczególności: zespołowi kierowniczemu, przedszkolu, bibliotece, stołówce, zespołowi plastycznemu, zespołowi informatycznemu oraz świetlicy. 

             

            Zespół Języków Obcych

          • Nasze sukcesy

          • Organizacja dzielnicowego turnieju tenisowego dla szkól podstawowych -
            II miejsca chłopców: Kacper Wojtyński, Artur Bartosiak, Jan Frączyk - opiekunowie: M. Jaśkiewicz i Piotr. Bakuniak.
             
            Organizacja turnieju mini koszykówki dla szkół podstawowych-
            II miejsca dziewcząt; opiekun - K. Osiadacz.
             
            II miejsce w dzielnicowym turnieju Unihoca dziewcząt klas 5 - 6; opiekun - Tomasz Kizerwetter.
             
            II miejsce w dzielnicowym turnieju piłki ręcznej chłopców 5 - 6 klas.
          • Kalendarium - luty 2018

          •  

            Data

            Rodzaj aktywności

            1.02.2018r.

            Zebrania z rodzicami kl.1-3 godzina 17.30-18.30,

            klasy 4-7 godzina 18.30-19.30

            1-2.02.2018r.

            Zajęcia ze Strażą Miejską kl. 3,7,5 -zgodnie z grafikiem.

            1.02.2018r.

            Konkurs przyrodniczy "Łąka sie błąka", etap szkolny.

            2.02.2018r.

            Apele samorządowe - podsumowujące I półrocze kl.3, godz.10.45

            5.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl.1-2, godz.11.45

            5-7.02.2018r.

            Zajęcia z technik pamięci-  kl.6 i 7.

            6.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl. 7,godz. 12.45

            8.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.1-2, godz.16.00

            8.02.2018r.

            Lekcje historii dla kl.4 - "Zamach na Kutscherę" - zgodnie z grafikiem.

            9.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl.4, godz.10.45

            9.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl.5, godz.12.45

            9.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl.6, godz.8.55

            9.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.3

            12.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.4, godz. 16.00

            13.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.7, godz.15.30

            14.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.5, godz. 15.30

            15.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.6, godz.15.30

            19.02-09.03.2018r.

            Dni Języków Obcych + Projekt KIDSPEAK

            19.02.-23.03.2018r.

            Tydzień eksperymentów kl. 1-3,

            19-23.02.2018r.

            II etap Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego

            21.02.2018r.

            Zebranie z Rodzicami dzieci kandydujących do oddziałów przedszkolnych, godz. 17.30

            21.02.2018r.

            Zebranie z Rodzicami  przyszłych pierwszoklasistów , godz. 18.30

            26-28.02.2018r.

            Rekolekcje - kl. 6 i 7godz. 8.00-8.45, klasy 4-5 godz. 9.50-10.35,

            klasy 2 i 3 godz. 11.30-12.15

            27.02.2018r.

            Spotkaniem z Biskupem 14.00-16.00

            Luty/marzec

            Dni Bezpiecznego Internetu – obchody szkolne

          • Drugi tydzień projektu KidSpeak

          • Dobiega końca drugi tydzień projektu AIESEC KidSpeak.
            Nasi goście Fahrisa (z Indonezji) oraz Inna( z Ukrainy) na lekcjach rozmawiają z dziećmi o prawach dziecka w ich krajach.
            Przeprowadzają zabawy w języku angielskim.
            Z prawdziwą radością i zachwytem obserwujemy jak nasi uczniowie chętnie
            rozmawiają z gośćmi, zadają liczne pytania.
            Przebieg lekcji jest bardzo ciekawy i dynamiczny.

          • Kalendarium - styczeń 2018

          •  

            Data

            Rodzaj aktywności

            1.01.2018r.

            Nowy Rok

            3.01.2018r.

            Konkurs Czytelniczy „King Matt the First” kl. 6,7.

            4.01.2018r.

            Lekcja historii dla klas 3, 8.55-9.40, 9.50-10.35 -zgodnie z grafikiem

            4.01.2018r.

            Konkurs plastyczno-językowy „Wizualizacje” kl. 3,4,5.

            4.01.2018r.

            Zabawa karnawałowa kl.0-3, godz. 11.30-14.30

            4.01.2018r.

            Dyskoteka karnawałowa kl.4-7, godz. 16.30-19.30

            9.01.2018r

            Bemowski Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal” kl.5-7, eliminacje.

            10.01.2018r.

            Olimpus –Olimpiada z Języków Obcych kl.4-7

            11.01.2018r.

            Rejonowy etap Konkursu Kuratoryjnego z matematyki, odp. M. Przerada

            11.01.2018r.

            Zebrania z Rodzicami kl.0-3 godz. 17.30-18.30, kl.4-7 godz. 18.30-19.30

            12.01.2018r.

            Konkurs Ortograficzny kl.4

            12.01.2018r.

            Karnawał w świetlicy

            15.-28.01.2018r.

            Ferie zimowe

            29.01.2018r.

            Dzień Babci i Dziadka w DPS Kombatant (świetlica)

          • Turniej "Od zabawy do sportu"

          • W wielkim finale Turnieju "Od zabawy do sportu"

            drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce w Warszawie.

            Gratulujemy!