• 2019/2020

        •  

           

          Z przyjemnością informujemy, że laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z języka angielskiego zostali:

          Bartosz Muniowski - I miejsce
          Olaf Jass - III miejsce
          Sebastian Pilch - III miejsce
          Barbara Bakal
          Oliwia Czekaj
          Jakub Jasik

          Gratulujemy !!! :)

           


          Z przyjemnością informujemy, że 

          Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z przyrody zostali:
          JAN JÓŻWIAK - klasa 4b
          OLAF FURMAN - klasa 4a
          KSAWERY PĄTKOWSKI -klasa 4a
          JAN MATERNA  - klasa 4b

          Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii (kategoria klas 5) zostali:

          PAULINA SZNAJDER - klasa 5e
          ZOFIA CWALIŃSKA - klasa 5b

           

          Gratulujemy!
           


          Z przyjemnością informujemy, że do finału konkursu matematyczno - lingwistycznego WIEŻA BABEL zakwalifikowali się:

          Mateusz Cedrowski kl. 5e
          Filip Stachelek kl.6a
          Wiktoria Kumańska kl. 6b
          Wiktor Kucharczyk kl.6b
          Jakub Żytkowski kl. 8a
          Daniel Terlecki kl.8a
          Jakub Soboń kl. 8c
          Karolina Górecka kl. 8c
          Klara Raszowska kl. 8c

          Finalistom Gratulujemy i zapraszamy na Finał (7 marca)


          Alfik matematyczny - wyniki


          Zespoły Małe Metrum i Metrum

          zdobyły I miejsce 

          w Mazowieckim Turnieju

          "Taneczne Marzenia"

          Gąsocin 2020.

          Gratulujemy !!!

           


          Wyniki Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego

          Na poziomie klas I-III maksimum to 204 pkt

          Udział wzięło 1007 uczestników, średni wynik to 152 pkt, minimum 96 pkt

          Maciej Górski kl.3c - 194 pkt, VI m-sc, Dyplom laureata i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

          Kacper Krężel kl.3c - 192 pkt, VII m-sc, Dyplom laureata i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

          Maciej Krzyżanowski kl.3a - 186 pkt, X m-sc, Dyplom laureata i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

          Zuzanna Rosłaniec kl.3c - 182 pkt ,XII m-sc, Dyplom wyróżnienia i tytuł EKSPERTA ORTOGRAFII

          Patryk Chacia kl.3a - 180 pkt, XIII m-sc, Dyplom wyróżnienia i tytuł EKSPERTA ORTOGRAFII

          Gabriela Derentowicz  kl. 3d, 174 pkt, XVI m-sc, Dyplom uznania

          Helena Afrykańska kl. 3c, 174 pkt, XVI m-sc, Dyplom uznania

           

           

          Wyniki Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego

          Na poziomie klas IV-VI maksimum to 208 pkt

          Udział wzięło 1969 uczestników, średni wynik to 148 pkt, minimum – 94 pkt

          Paulina Furmaniuk kl.6e

          - 194 pkt,VIIIm-sc, Dyplom laureata, tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

          Piotr Charmuszko kl.5f

           - 190 pkt,X m-sc, Dyplom laureata i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

           

           

          Gratulujemy!!!
           


          Z przyjemnością informujemy, że w konkursie Co Nam w Duszy Gra

          nasi uczniowie Ignacy Chojnacki-Pacheco (klasa 1a) i Amelia Traczyk (klasa 8e) otrzymali wyróżnienia za recytację wierszy w języku hiszpańskim.

          Gratulujemy sukcesu!


          Do kolejnego etapu Dzielnicowego Konkursu Matematyczno - Lingwistycznego "Obieżyświat Matematyczny" 2019/2020 zakwalifikowali się:

          Szymon Szewczyk kl.7b
          Olivia Czekaj kl.7d
          Barbara Bakal kl.7d

          Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu.


          Zespoły Metrum i Małe Metrum zdobyły

          Puchary Burmistrza Bemowa

          w Turnieju Heros Cup Bemowo

           

           

          Gratulujemy !!!


          Pierwsze miejsce w Warszawie

          w Finale Turnieju "Od zabawy do sportu"

           


          I miejsce zespołów Metrum i Małe Metrum w Sierpeckim Turnieju Tańca Sportowego


          W dniach 10 października - 4 listopada odbył się I etap Konkursów Przedmiotowych  dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

          Z przyjemnością informujemy, że do II etapu zakwalifikowali się:

          Jakub Bagiński, klasa 7e - historia

          Piotr Gożkowski, klasa 8e - matematyka

          Ewa Matysiewicz, klasa 7e - matematyka

          Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym!


          Kolejny wspaniały sukces! 

          Z przyjemnością informujemy, że w

          Bemowskim Konkursie Ortograficznym

          o "Pióro Burmistrza Dzielnicy Bemowo".

          JAKUB KAMIŃSKI z klasy 7a

          zdobył  tytuł Bemowskiego Mistrza Ortografii oraz wieczne pióro.

           


          Mateusz Mrówka (5a) i Joanna Grzybek (6e) zdobyli wyróżnienia

          w IV edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego

          „NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY”

          organizowanego przez 

          Fundację Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

           

          Gratulujemy!

           

           

           


          Z przyjemnością informujemy, że Mateusz Mrówka z klasy 5a został laureatem

          V Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży

          z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego WARSZAWO MA.

          Gratulujemy !!!

           

           


          Dziewczęta z klas VII oraz VIII wzięły udzial w Dzielnicowych Zawodach Piłki Nożnej. Zawodniczki rozegrały trudne mecze, w które włożyły mnóstwo wysiłku. Ciężka praca przyniosła efekty! Uczennicom udało się wywalczyć 1 miejsce na Bemowie oraz  awans do turnieju na etapie warszawskim - powiatowym.

          Gratulujemy i trzymamy kciuki!

           

           


          Biegi przełajowe

          We wrześniu w Parku Górczewska odbyły się indywidualne biegi przełajowe uczniów klas V-VI i VII-VIII dziewcząt i chłopców bemowskich szkół podstawowych. SP 301 zajęła V miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców klas V-VI oraz chłopców kl. VII-VIII i IV miejsce w kategorii dziewcząt kl. VII-VIII. 

          Najlepszymi zawodnikami naszej szkoły okazali się:

          Ksawery Mosing III miejsce w dzielnicy,
          Zofia Łatacz III miejsce w dzielnicy,
          Artur Bartosiak VI miejsce w dzielnicy,
          Wiktor Kucharczyk VIII miejsce w dzielnicy,
          Maja Kaczanowska IX miejsce w dzielnicy,
          Natalia Ziniewicz X miejsce w dzielnicy.

          Wymienieni uczniowie reprezentowali Dzielnicę Bemowo podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na AWF-ie. 

          Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 5b Ksawery Mosing, który zajął V miejsce w swojej kategorii w Warszawie.