Menu główne

Nasz patron - Janusz Korczak Konkurs na najlepsze przebranie - Król Maciuś I Szkolny Konkurs Poetycki Szkolny Konkurs Plastyczny Szkolny Konkurs Fotograficzny Prezentacje o Patronie Harmonogram działań Korczakowskie prawa dziecka - na wesoło - konkurs Konkurs na wiersz lub piosenkę, klasy I - III Biblioteka szkolna - działania związane z nowym Patronem Prace, aplikacje uczniów

Biblioteka szkolna - działania związane z nowym Patronem

LOTERIA FANTOWA – JANUSZ KORCZAK

15 maja upłynął w bibliotece pod hasłem  JANUSZ KORCZAK. Uczniowie klas IV – VI  uczestniczyli w „zawodach wiedzy” o naszym nowym patronie. Uczestnicy loterii odpowiadali na pytania związane z życiem i twórczością Starego Doktora, a za poprawne odpowiedzi otrzymywali nagrody książkowe.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i sprawiła wiele radości uczniom, a jednocześnie przyczyniła się do pogłębienia i utrwalenia wiadomości o Januszu Korczaku.

Loteria fantowa - Losy Janusza Korczaka

• Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2