Menu główne

Kalendarz spotkań z rodzicami Zajęcia pozalekcyjne klasy 1 - 3 Zajęcia pozalekcyjne klasy 4 - 8 Sekretariat Dzwonki Stołówka szkolna Ogłoszenia pedagoga Strój szkolny Obwody szkół podstawowych Bemowa Podręczniki dla klas 1 - 3 Podręczniki, klasy 4 - 8, r. szk. 2018/2019 Harmonogram wprowadzania bezpłatnych podręczników Godziny pracy specjalistów Ubezpieczenie szkolne Kalendarium imprez i uroczystości szkolnych Zima w mieście 2019 Stołówka - zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Karta Ucznia - ZTM Rowerowy Maj Zajęcia organizowane w szkole przez instytucje z zewnątrz Informacje pielęgniarka Reforma edukacji - prezentacja Dyżury wakacyjne - oddziały przedszkolne Oferty pracy

Informator szkolny

Zajęcia pozalekcyjne klasy 1 - 3

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień i godzina, sala

Nazwa /rodzaj zajęć

Dla jakiego poziomu klas

1.

Bartczak Lidia

Wtorek 10.45-11.30 zaplecze sali 209

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1c

Piątek 10.45-11.30 zaplecze sali 209

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1c

2.

Bryń Aleksandra

Poniedziałek 13.50-14.35 zaplecze 109

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3c

Wtorek 11.40-12.25 zaplecze sali109

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3c

3.

Chmielewska Małgorzata

Środa 11.40-12.25 zaplecze sali113

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2a

4.

Glinka Grażyna Iwona

Wtorek 9.50-10.35 sala 07

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2d

Wtorek  10.45-11.30 świetlica

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2d

5.

Kądziela Małgorzata

Środa 11.40-12.25 świetlica

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3b

Poniedziałek 15.40-16.25 s.101

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

4b

6.

Kukawska Anna

Wtorek 11.40-12.25 zaplecze 113

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1a

Środa 12.25-13.30 zaplecze sali 113

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1a

7.

Marczuk Monika

Wtorek 8.55-9.40 zaplecze sali 113

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2c

8.

Odachowska Marta

Wtorek 12.25-13.30 z.109

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2a

9.

Patrycy Aleksandra

Poniedziałek 11.40-12.25 zaplecze sali 109

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3a

10.

Pietrzyk Sylwia

Czwartek 10.45-11.30  zaplecze sali 07

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1b

Piątek 9.50-10.35 zaplecze sali 113

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1b

11.

Szczepanek-Szot Dagmara

Poniedziałek 10.45-11.30 z.113

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2b

12.

Witkowska Joanna

Czwartek 15.45-16.30 z. 109

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1d

Piątek 10.45-11.30 z. 109

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1d

13.

Witt Małgorzata

Poniedziałek 9.50-10.35 świetlica

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1e

Poniedziałek 10.45-11.30 świetlica

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1e

 

 

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA, KOŁA ZAINTERESOWAŃ

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień i godzina, sala

Nazwa /rodzaj zajęć

Dla jakiego poziomu klas

1.

Pietrzyk Sylwia

Wtorek 9.50 - 10.35 bawialnia

Kodowanie na dywanie gr.1

Klasy 1

Czwartek 9.50-10.35 bawialnia

Kodowanie na dywanie gr.2

Klasy 1

2.

Dziubałtowska Aneta

Środa 10.45-11.30 bawialnia

Pierwsza pomoc

Klasy 1-3

Piątek 9.50-10.35 korytarz

Pierwsza pomoc

Klasy 1-3

3.

Pietrzyk Sylwia

Piątek 8.55 - 9.40 z.109

Zajęcia z uczniem zdolnym

1b

4.

Glinka Grażyna Iwona

Piątek 10.45-11.30 z.113

Gry i zabawy matematyczne

2d

5.

Kądziela Małgorzata

Poniedziałek 15.40-17.00 sala 101

Koło plastyczne

3b

6.

Kukawska Anna

Wtorek 12.45-13.30 sala 110

Origami

Klasy 1-3

Środa 8.55-9.40 sala 07

Origami

Klasy 1-3

7.

 

Marczuk Monika

Wtorek 9.50-10.35 z. 113

Koło matematyczne

Klasa 2c

Wtorek 10.45-11.30 zaplecze 113

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Klasa 2c

8.

 Stępień Anna

Wtorek 10.45-11.30 stołówka

Zajęcia szachowe

Kl.1-3

Piątek 8.00-8.45 s.102

Zajęcia szachowe

Kl.1-3

Piątek 13.50-14.35 s.205

Zajęcia szachowe

Kl.1-3

9.

Stępień Anna

Piątek 14.45-15.30 s.205

Zajęcia szachowe

Kl.1-3

10.

Glinka Iwona

Wtorek 8.55-9.40 s.07

Zajęcia czytelniczo-plastyczne

Kl.2d

11.

Odachowska Marta

Środa 13.50-14.25, zaplecze 109

Łamigłówki mądrej główki

Kl.1-3

12.

Kądziela Małgorzata

1 raz w miesiącu

Lekcje muzealne

3b

13.

Patrycy Aleksandra

Smoktunowicz-Charuba Anna

1 raz w miesiącu

Lekcje muzealne

3a

14.

Witt Małgorzata

1 raz w miesiącu

Lekcje muzealne

1e

15.

Ostrowski Marcin

Poniedziałek 8.55-9.40

Czwartek 10.45-11.30

"Od zabawy do sportu"

Kl.1-3

16.

Zawadzki Przemysław

Poniedziałek 10.45-11.30

Wtorek 12.45-13.30

"Od zabawy do sportu"

Kl. 1-3

17.

Kuciak Izabela

Środa 9.50-10.35

Czwartek  8.55-9.40

"Od zabawy do sportu"

Kl. 1-3

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
    01-384 Warszawa, ul. Brygadzistów 18
  • (22) 664 92 46

Galeria zdjęć