Menu główne

Kalendarz spotkań z rodzicami Zajęcia pozalekcyjne klasy 1 - 3 Zajęcia pozalekcyjne klasy 4 - 8 Sekretariat Dzwonki Stołówka szkolna Ogłoszenia pedagoga Strój szkolny Obwody szkół podstawowych Bemowa Podręczniki dla klas 1 - 3 Podręczniki, klasy 4 - 8, r. szk. 2018/2019 Harmonogram wprowadzania bezpłatnych podręczników Godziny pracy specjalistów Ubezpieczenie szkolne Kalendarium imprez i uroczystości szkolnych Zima w mieście 2019 Stołówka - zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Karta Ucznia - ZTM Rowerowy Maj Zajęcia organizowane w szkole przez instytucje z zewnątrz Informacje pielęgniarka Reforma edukacji - prezentacja Dyżury wakacyjne - oddziały przedszkolne Oferty pracy

Informator szkolny

Zajęcia pozalekcyjne klasy 4 - 8

klasy 4 - 8

 

 

 ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA,

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINA

SALA

 

 

 

 

 

Dziubałtowska Aneta

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

 

środa

piątek

 

10.45 – 11.30

9.50 – 10.35

 

016

07

Rajs Elżbieta

Pierwsza pomoc

Środa

czwartek

13.45 – 14.30

14.50 – 15.35

 

KORYTARZ

Jaśkiewicz Magdalena

Zajęcia rozwijające uzdolnienia  - koło z języka angielskiego – klasy VII

środa

14:50 - 15:35

202

Kopka Karolina

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z chemii

Czwartek

czwartek

7.05 – 7.50

13.50 – 14.35

213

209

Kurek Grażyna

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z geografii

I i III piątek miesiąca

14.50 – 15.35

15.45 – 16.30

208

208

Kwiatkowska Agnieszka Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki - klasy szóste wtorek 14.45 - 15.30  

Kwiatkowska Mirosława

Zajęcia rozwijające uzdolnienia 
zespół Taneczny Metrum

Poniedziałek

 

środa

 

14.35 - 16.20

14.35 -15. 35

15.35 – 16.20

017

017

sala gimnastyczna

Mieszczakowska Agnieszka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka polskiego, kl. 6c

piątek

13.50 – 14.35

208

Paczewska Dominika

Zajęcia rozwijające uzdolnienia  - koło zainteresowań z języka angielskiego dla klas 8

Poniedziałek

14.50 - 16.30

202

Stefańska Patrycja

Koło „Młody redaktor” dla klas 4 – 6

Wtorek

14.50 - 15.35

105

Stępień Anna

Zajęcia szachowe

Wtorek

Piątek

 

10.45 –11.30

8.00 – 8.45

13.50 –14.35

14.45 –15.30

Stołówka

205

205

Strojek Izabela

Zajęcia rozwijające uzdolnienia  z fizyki – klasy siódme

środa

15.45 –16.30

 

Szarwas – Stabińska  Marta

Przygotowanie do karty rowerowej dla klas 4 – 8

Warsztaty fotograficzne

Poniedziałek

 

wtorek

15.45-16.30

 

13.50-14.35

108

 

209

Tarkowska Dorota

Koło zainteresowań z języka hiszpańskiego dla klas 6

Poniedziałek

wtorek

13.50 –14.35

14.50--15.35 

203

206

Zawieska Dorota

Koło przyrodnicze dla kl. VI

Koło przyrodnicze dla klas IV

Piątek

wtorek

14.50 –15.35

07.05 –07.50

209

209

 

 

 

 

 

 Małgorzata Kirpsza, Katarzyna Leszczyńska, Jolanta Parmańczuk- Korsak

Szkolne wieczory filmowe

raz w m-cu, czwartek

 

203

 

 

 
 

 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

 

 

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINA

SALA

Baszuk Paulina

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego kl. 4f

piątek

12.45 – 13.30

107

Bielecka Monika

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego kl. 4

piątek

13.50 – 14.35

206

Ceglińska Janina Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z matematyki - klasy szóste wtorek 14.50 - 15.35 213

Cytryna Izabela

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z fizyki

wtorek

14.50 – 15.35

 

Dutkiewicz Grażyna

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. 7a, 7b, 7c

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. 7d

 

poniedziałek

 

 

poniedziałek

 

7.10 – 7.55

 

 

13.50 – 14.35

 

208

 

 

206

 

Kopka Karolina

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii

czwartek

 

7.05 – 7.50

 

213

 

Kozera Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki kl. 4b, 4d

 

środa

 

 

8.00 – 8.45

 

 

113

 

 

Kurek Barbara

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. 5c

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. 6a i 6b

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z języka polskiego kl. 7e

czwartek

 

poniedziałek

 

wtorek

14.50 – 15.35

 

14.50 – 15.35

 

13.50 – 14.35

208

 

 

208

Kurek Grażyna

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z geografii

środa

14.50 – 15.35

209

Matusik Iwona

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego kl. 6a

poniedziałek

 

14.50 – 15.35

 

202

Mieszczakowska Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. 6c

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. 5b

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. 5f

środa

 

 

poniedziałek

 

wtorek

13.50 – 14.35

 

 

8.00 – 8.45

 

13.50 – 14.35

210

 

 

205

 

210

Rupińska Ewelina

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla kl. 7a, b, c, d

poniedziałek

14.45 – 15.30

205

Stefańska Patrycja

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego kl. 4a, 4b

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego kl. 4d, 4f

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego kl. 6e

 

Wtorek

 

 

piątek

 

 

środa

8.00 – 8.45

 

 

13.50 – 14.35

 

 

8.00-8.45

107

 

 

105

 

 

104

Strojek Izabela

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z fizyki

poniedziałek

15.45 – 16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
    01-384 Warszawa, ul. Brygadzistów 18
  • (22) 664 92 46

Galeria zdjęć