Menu główne

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

2017 - 2018

 

 

Sukcesy sportowe

 


ŚWIETLIK


Wyróżnienie: kl.Ia Patryk Chacia, kl.Ib Kajetan Kujawa


NAGRODA - kl.3f Piotr Charmuszko


Wyróżnienie: kl.IIIf Julia Udolf, kl.IIIg Kacper Szostak


OLIMPUSEK


DYPLOM LAUREATA:


Natan Moskwa, kl.Id
Patryk Chacia,  kl.I a
Michał Góralski, kl.II c
  Kornel Szklarski, kl.II b
Piotr Charmuszko, kl.III f
Małgorzata Ofczarska, kl III d

Gratulujemy!



Adam Makarewicz, kl. 3a, otrzymał Wyróżnienie

w etapie dzielnicowym Konkursu ortograficznego dla uczniów klas III "Z ortografią za pan brat"

Gratulujemy!


Z ogromną przyjemnością informujemy, że laureatką XXV edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”,

w kategorii Ósemeczka została 

Wiktoria Bekier, uczennica klasy 6b. 

   

Gratulujemy!


Emilka Parys z klasy 5c została finalistką

Miejskiego Konkursu Polonistycznego ,,Znam mitologię''.

Gratulujemy!


Wyniki konkursu "Geniusz"

Filip Stachelek  -  I miejsce

Adam Stachelek  -  I miejsce

Gratulujemy!



Wyniki Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

Adam Stachelek 7a - nagroda główna
Karina Dygas 7a -nagroda
Jakub Soboń 6c- nagroda
Julia Szopa 7a - wyróżnienie
Staniszewska Gabriela 7a - wyróżnienie
Ewa Matysiewicz- 5e - wyróżnienie
Oliwia Czekaj 5b - wyróżnienie
Barbara Bakal 5d - wyróżnienie
Piotr Socha 4f- wyróżnienie
Filip Czarnecki -4a -wyróżnienie
Stanisław Artman 4e - wyróżnienie


Gratulujemy wyników!


Zespół Nauk Przyrodniczych


Kolejne sukcesy!

Laureatem konkursu recytatorskiego „Debiuty Brożka” jest Piotr Kantorski, kl. V c. Gratulujemy!


W KONKURSIE POETYCKIM „ZŁOTA BIEDRONKA” III miejsce zajęli:

Filip Stachelek, IVc i Amelia Fukowska, VI c. Wyróżnienie otrzymałaJulia Montenarh kl. VIIb.

  

 


Finalistką Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko” jest Anna Łyś z kl. VI c.

Gratulujemy!


W Dzielnicowych eliminacjach V edycji autorskiego programu Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego "Wioślarski Tytan Warszawy" z naszej szkoły do Wielkiego Finału zakwalifikowały się:

Klasy 5 - Bankowska Tola

Klasy 6 - Majewska Wiktoria

Klasy 7 - Brewczuk Natalia, Dzieciol Julia, Siuta Julia, Lubaszka Basia

        


Piotr Charmuszko został laureatem Warszawskiego Konkursu Matematycznego

dla uczniów klas III "Mała Olimpiada Matematyczna"

Gratulujemy!


 

Adam Stachelek laureatem  

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Gratulujemy


Sebastian Pilch, kl. 5c został finalistą konkursu "Ortografia na medal" 

Gratulujemy


Drużyna z klasy 3h w składzie: Zosia Bugała, Mateusz Cedrowski i Adam Kądziela

zdobyła I miejsce w dzielnicowym konkursie matematycznym "Super Trójka"

Gratulujemy!


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LOGICZNEGO MYŚLENIA

POZIOM 1

Imię

Nazwisko

Klasa

Suma punktów

Miejsce w Polsce

Nagroda

Mateusz

Cedrowski

IIIh

206

2

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Zuzanna

Grzybowska

IIIc

204

3

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Piotr

Charmuszko

IIIf

202

4

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Michał

Madej

IIIe

200

5

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Beata

Boratyńska

IIIa

198

6

Dyplom laureata

Julia

Wróbel

IIIf

198

6

Dyplom laureata

Tomasz

Bochiński

IIc

196

7

Dyplom laureata

Adam

Kądziela

IIIh

194

8

Dyplom laureata

Olena

Krajnow

IIIc

192

9

Dyplom laureata

Jan

Jóźwiak

IIc

192

9

Dyplom laureata

Eryk

Lesszczyński

IIIa

190

10

Dyplom laureata

Jakub

Kuciński

IIIb

186

12

Dyplom wyróżnienia

Kacper

Krężel

Ic

184

13

Dyplom wyróżnienia

Mateusz

Kukier

IIId

182

14

Dyplom wyróżnienia

Maciej

Górski

Ic

180

15

Dyplom wyróżnienia

POZIOM 2

Imię

Nazwisko

Klasa

Suma punktów

Miejsce w Polsce

Nagroda

Adam

Stachelek

VIIa

208

1

Grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Mateusz

Dygas

IVe

204

3

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Adam

Kopański

VIe

202

4

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Szymon

Szewczyk

Vb

200

5

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Stanisław

Grzybek

VII b

196

7

Dyplom laureata

Gabriela

Staniszewska

VIIa

194

8

Dyplom laureata

Jakub

Soboń

VIc

192

9

Dyplom laureata

Ewa

Matysiewicz

Ve

188

11

Dyplom wyróżnienia

Julia

Szopa

VIIa

188

11

Dyplom wyróżnienia

Piotr

Sawicki

VIIc

188

11

Dyplom wyróżnienia

Kinga

Kozłowska

IVe

186

12

Dyplom wyróżnienia

Wiktoria

Kasak

VIc

186

12

Dyplom wyróżnienia

Piotr

Świeczewski

VIc

186

12

Dyplom wyróżnienia

Jan

Kornacki

VIIc

184

13

Dyplom wyróżnienia

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


„Ze Strażą Miejską Bezpiecznie”

11 kwietnia w Teatrze Kamienica odbyła się gala finałowa V edycji konkursu „Ze Strażą Miejską Bezpiecznie”. Dzielnicę Bemowo reprezentowała drużyna z naszej szkoły w składzie: Ewa Matysiewicz i Mateusz Siedlecki z klasy 5e.

Ewa Matysiewicz otrzymała nagrodę specjalną Jury,

Mateusz Siedlecki wylosował voucher dla całej klasy na wycieczkę do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

  

Gratulujemy!


41. edycja Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" - eliminacje dzielnicowe

Laureaci

Tobiasz Kowalcze, kl. IVa 

 

Helena Afrykańska, kl. I - wyróżnienie

Anna Łyś - wyróżnienie

Piotr Kantorski - wyróżnienie

Gratulujemy!


Sukcesy zespołów Metrum i Małe Metrum

Nasze zespoły taneczne Metrum i Małe Metrum zdobyły pierwsze miejsca

w Dębickim Turnieju Tańca Nowoczesnego

 

      


Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z języka angielskiego

OLIMPUS – sesja zimowa 2018

  • Adam Stachelek – 1 miejsce w POLSCE - Grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa
  • Tola Bańkowska – 4 miejsce – Dyplom laureata, nagroda książkowa
  • Ewa Matysiewicz – 7 miejsce – Dyplom laureata
  • Julia Szopa – 7 miejsce  - Dyplom laureata
  • Aleksandra Adamska –  9 miejsce - Dyplom laureata
  • Filip Stachelek –  9 miejsce - Dyplom laureata

Gratulujemy!


Szkolny zespół taneczny "Metrum" zdobył III miejsce

w III Ogólnopolskich konfrontacjach tanecznych "Kurpie Dance Cup".

     

 


Zdobyliśmy III miejsce w Dzielnicowych zawodach pływackich.

  


Reprezentacja uczniów naszej Szkoły z klas: 1a, 2a, 2b, 3a i 3c

zdobyła trzecie miejsce w X Dzielnicowym Turnieju klas integracyjnych I-III .

       

  

Gratulujemy!


Tola Bańkowska, 5c, zakwalifikowała się do finału Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!


Drużyna z naszej szkoły zajęła

III miejsce

w Dzielnicowych zawodach - dwa ognie usportowione.


Adam Stachelek 7a zakwalifikował się do

trzeciego etapu (wojewódzkiego) Przedmiotowego Konkursu Matematycznego.

 


 

Do finału konkursu lingwistyki matematycznej "Wieża Babel"

zakwalifikowali się:

Adam Stachelek 7a, Jakub Soboń 6c. 

W finale Adam zajął III miejsce 

Gratulujemy!!!


Drużyna z naszej szkoły zajęła

III miejsce

w Dzielnicowych zawodach - dwa ognie usportowione


Filip Sycz - zdobył wyróżnienie w konkursie "Bezpieczna przygoda z Internetem"

      

Gratulujemy!


W etapie dzielnicowym konkursu przyrodniczego "Łąka się błąka" drużyna z naszej szkoły zdobyła I miejsce. Poniżej podajemy skład drużyny:

Klasy I:
1. Stanisław Zakrzewski - kl. Ic
2. Natan Moskwa - kl. Id

Klasy II:
1.Kornel Szklarski - IIb
2. Krzysztof Sielicki- kl. IIb

Klasy III:
1.Olena Krajnow - kl. IIIc
2. Maciej Cesarek - kl. IIIf

  

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom!


Miło nam poinformować, że uczeń klasy V c, Sebastian Pilch, będzie reprezentował Dzielnicę Bemowo w Wojewódzkim  Konkursie Ortograficznym, organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów.

Honorowy patronat nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty.

Gratulujemy Sebastianowi!

 


W ogólnopolskim konkursie „Alfik Humanistyczny” uczniowie klas IV- VII uzyskali następujące wyniki:

Kl. IV- druga lokata

  1. Sergiusz Chmura
  2. Wiktoria Kumańska
  3. Laura Tybura
  4. Paulina Furmaniuk
  5. Natalia Onisk
  6. Joanna Grzybek
  7. Maja Sadowska
  8. Wiktoria Dziemianin
  9. Nikola Bielerzewska

Kl. IV- trzecia lokata

  1. Natalia Grypińska
  2. Nina Babulewicz
  3. Michalina Najmiec
  4. Julia Kamińska
  5. Matylda Siuta
  6. Agata Gulbinowicz

Kl. V- druga lokata

  1. Weronika Paszkowska
  2. Tola Bańkowska
  3. Jakub Bagiński
  4. Tomasz Daniłowicz

Kl. V- trzecia lokata

  1. Ewa Matysiewicz
  2. Lidia Klejment

Kl. VI- druga lokata

  1. Julia Śledzińska
  2. Jakub Żytkowski

Kl. VII- druga lokata

  1. Adam Stachelek
  2. Gabriela Staniszewska
  3. Julia Szopa

Kl. VII- trzecia lokata

  1. Piotr Sawicki
  2. Jan Kornacki

GRATULUJEMY!


Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu dzielnicowego konkursu przyrodniczego pt. "Łąka się błąka"

Klasy I:
1. Stanisław Zakrzewski - kl. Ic
2. Natan Moskwa - kl. Id

Klasy II:
1.Szymon Bielerzewski - IIb
2. Jakub Nwonwu- kl. IIb

Klasy III:
1.Olena Krajnow - kl. IIIc
2. Maciej Cesarek - kl. IIIf

Gratulujemy!


Sukcesy sportowe

II miejsce chłopców w Dzielnicowym Turnieju tenisa stołowego dla szkól podstawowych: 

Kacper Wojtyński, Artur Bartosiak, Jan Frączyk - opiekunowie: M. Jaśkiewicz i Piotr. Bakuniak.

 

II miejsca dziewcząt w Turnieju mini-koszykówki ; opiekun - K. Osiadacz. 

II miejsce w dzielnicowym Turnieju Unihoca dziewcząt klas 5 - 6; opiekun - Tomasz Kizerwetter.

II miejsce w dzielnicowym turnieju piłki ręcznej chłopców 5 - 6 klas.

 


WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO - ALFIK MATEMATYCZNY 2017

KLASY III

Piotr Charmuszko, kl.3f-

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

 

Mateusz Cedrowski, kl.3h -

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku 

 

Michał Madej, kl.3e -

dyplom za uzyskanie  dobrego wyniku 


KLASY IV

Filip Stachelek, kl.4a

Nagroda: Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach


KLASY V

Szymon Szewczyk kl.5b -

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

 

Tomasz Daniłowicz kl.5c-

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku


KLASY VI

Adam Kopański kl.6e -

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

 

Piotr Gożkowski kl.6e-

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

 

Jakub Soboń kl.6c-

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

 

Karolina Górecka kl.6c-

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku


KLASY VII

Adam Stachelek kl.7a -

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

Gabrysia Staniszewska kl.7a -

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

Julia Szopa kl.7a -

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku 

Gratulujemy!

 

 


XI Świąteczne Zawody sportowe o Puchar Burmistrza Woli dla uczniów z klas II-IV.

 

    

Szkolna reprezentacja z klas 2b, 3a, 3c, 4a i 4c zdobyła złote medale, przywiozła wielkiego pluszowego misia i dużo słodyczy. 

Gratulujemy zawodnikom!


Turniej "Od zabawy do sportu" - wielki finał

drużyna z naszej szkoły zdobyła II miejsce!

    

Z sukcesem przeszliśmy przez kolejny etap półfinałów Turnieju "Od zabawy do sportu", który odbył się 

1 grudnia 2017 w Akademii Wychowania Fizycznego.

Zakwalifikowaliśmy się do wielkiego finału i znaleźliśmy się pośród dziewięciu najlepszych szkół w Warszawie.


I miejsce dla drużyny z naszej szkoły

w  turnieju "Od zabawy do sportu" (etap dzielnicowy). Jesteśmy w finale!  

Zdobyliśmy również pierwsze miejsce w kibicowaniu.

Gratulujemy!

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
    01-384 Warszawa, ul. Brygadzistów 18
  • (22) 664 92 46

Galeria zdjęć