Menu główne

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

2017 - 2018

Miło nam poinformować, że uczeń klasy V c, Sebastian Pilch, będzie reprezentował Dzielnicę Bemowo w Wojewódzkim  Konkursie Ortograficznym, organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów.

Honorowy patronat nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty.

Gratulujemy Sebastianowi!

 


W ogólnopolskim konkursie „Alfik Humanistyczny” uczniowie klas IV- VII uzyskali następujące wyniki:

Kl. IV- druga lokata

  1. Sergiusz Chmura
  2. Wiktoria Kumańska
  3. Laura Tybura
  4. Paulina Furmaniuk
  5. Natalia Onisk
  6. Joanna Grzybek
  7. Maja Sadowska
  8. Wiktoria Dziemianin
  9. Nikola Bielerzewska

Kl. IV- trzecia lokata

  1. Natalia Grypińska
  2. Nina Babulewicz
  3. Michalina Najmiec
  4. Julia Kamińska
  5. Matylda Siuta
  6. Agata Gulbinowicz

Kl. V- druga lokata

  1. Weronika Paszkowska
  2. Tola Bańkowska
  3. Jakub Bagiński
  4. Tomasz Daniłowicz

Kl. V- trzecia lokata

  1. Ewa Matysiewicz
  2. Lidia Klejment

Kl. VI- druga lokata

  1. Julia Śledzińska
  2. Jakub Żytkowski

Kl. VII- druga lokata

  1. Adam Stachelek
  2. Gabriela Staniszewska
  3. Julia Szopa

Kl. VII- trzecia lokata

  1. Piotr Sawicki
  2. Jan Kornacki

GRATULUJEMY!


Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu dzielnicowego konkursu przyrodniczego pt. "Łąka się błąka"

Klasy I:
1. Stanisław Zakrzewski - kl. Ic
2. Natan Moskwa - kl. Id

Klasy II:
1.Szymon Bielerzewski - IIb
2. Jakub Nwonwu- kl. IIb

Klasy III:
1.Olena Krajnow - kl. IIIc
2. Maciej Cesarek - kl. IIIf

Gratulujemy!


Sukcesy sportowe

II miejsce chłopców w Dzielnicowym Turnieju tenisa stołowego dla szkól podstawowych: 

Kacper Wojtyński, Artur Bartosiak, Jan Frączyk - opiekunowie: M. Jaśkiewicz i Piotr. Bakuniak.

 

II miejsca dziewcząt w Turnieju mini-koszykówki ; opiekun - K. Osiadacz. 

II miejsce w dzielnicowym Turnieju Unihoca dziewcząt klas 5 - 6; opiekun - Tomasz Kizerwetter.

II miejsce w dzielnicowym turnieju piłki ręcznej chłopców 5 - 6 klas.

 


WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO - ALFIK MATEMATYCZNY 2017

KLASY III

Piotr Charmuszko, kl.3f-

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

 

Mateusz Cedrowski, kl.3h -

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku 

 

Michał Madej, kl.3e -

dyplom za uzyskanie  dobrego wyniku 


KLASY IV

Filip Stachelek, kl.4a

Nagroda: Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach


KLASY V

Szymon Szewczyk kl.5b -

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

 

Tomasz Daniłowicz kl.5c-

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku


KLASY VI

Adam Kopański kl.6e -

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

 

Piotr Gożkowski kl.6e-

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

 

Jakub Soboń kl.6c-

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

 

Karolina Górecka kl.6c-

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku


KLASY VII

Adam Stachelek kl.7a -

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

Gabrysia Staniszewska kl.7a -

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 

Julia Szopa kl.7a -

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku 

Gratulujemy!

 

 


XI Świąteczne Zawody sportowe o Puchar Burmistrza Woli dla uczniów z klas II-IV.

 

    

Szkolna reprezentacja z klas 2b, 3a, 3c, 4a i 4c zdobyła złote medale, przywiozła wielkiego pluszowego misia i dużo słodyczy. 

Gratulujemy zawodnikom!


Turniej "Od zabawy do sportu" - wielki finał

drużyna z naszej szkoły zdobyła II miejsce!

    

Z sukcesem przeszliśmy przez kolejny etap półfinałów Turnieju "Od zabawy do sportu", który odbył się 

1 grudnia 2017 w Akademii Wychowania Fizycznego.

Zakwalifikowaliśmy się do wielkiego finału i znaleźliśmy się pośród dziewięciu najlepszych szkół w Warszawie.


I miejsce dla drużyny z naszej szkoły

w  turnieju "Od zabawy do sportu" (etap dzielnicowy). Jesteśmy w finale!  

Zdobyliśmy również pierwsze miejsce w kibicowaniu.

Gratulujemy!

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
    01-384 Warszawa, ul. Brygadzistów 18
  • (22) 664 92 46

Galeria zdjęć