• Doradztwo zawodowe - AKTUALNOŚCI

Drodzy Uczniowie,

Na stronie Biura Edukacji

są zamieszczane materiały potrzebne uczniom, rodzicom jak też doradcom zawodowym w szkołach podstawowych podczas procesu rekrutacji na r. szk. 2024/2025

"Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej"  prezentacja

Szanowni Państwo

Od grudnia 2019 r. nasza Szkoła bierze udział w projekcie "Sięgnij po Więcej!" - rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m. st. Warszawa. Celem głównym projektu jest zapewnienie uczniom możliwości korzystania z doradztwa indywidualnego na terenie szkoły.
          W tym celu został utworzony Punkt Informacji i Kariery (PIK). Jest to miejsce, w którym uczniowie będą mogli porozmawiać o planach wyboru szkoły, czy zawodu. Zapraszam również rodziców uczniów.
          PIK mieści się na pierwszym piętrze 109a(gabinet Pedagogów).

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.
          Koordynator projektu "Sięgnij po więcej"
          Sylwia Kanclerz

28 lutego klasa 8D wraz z wychowawcą uczestniczyła w ramach doradztwa zawodowego w spotkaniu zorganizowanym dla klas ósmych przez Zespół Szkół Fototechnicznych w Warszawie.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć ofertę techników i szkoły branżowej, porozmawiać z ich uczniami i nauczycielami oraz wejść do pracowni dla uczniów technikum fototechnik, technik fotografii i multimediów. Szkoła daje możliwość uzyskanie rzetelnej wiedzy i umiejętności fotograficznych.

Szkoła zaprasza również osoby dorosłe zainteresowane kształceniem i rozwoje zainteresowań artystyczno-fotograficznych na weekendowy kursu kwalifikacyjny w zawodzi fototechnik (A.20 Rejestracja i obróbka obrazu.)

TF_Konkurs(1).pdf

Zapraszam na stronę internetową: http://fotospokojna.com/
          i dni otwarte szkoły: 28 marca 2019 r. lub 4 kwietnia 2019 r. (czwartek) o godz. 17:00

25 stycznia uczniowie klasy 8b i 8c wraz z wychowawcami uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka dla klas ósmych w ramach doradztwa zawodowego.