Menu główne

Konkursy 2016/2017 Certyfikat WARS I SAWA ODKRYWCY TALENTÓW Mistrzowie Kodowania Matematyka w naszej szkole... Język polski dodaj do ulubionych Szkolne zespoły taneczne Trening twórczości zajęcia dla dzieci Konkursy szkolne - kronika Nasze sukcesy - kronika

WSPIERANIE UZDOLNIEŃ

Konkursy 2016/2017

Dzielnicowy Konkurs "Bezpieczna przygoda z Internetem" dla uczniów klas I - VI

Dzielnicowy Konkurs "Bezpieczna przygoda z Internetem" organizowany pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy przez SP nr 82.

Prace konkursowe powinny przedstawiać bezpieczne zachowania  uczniów w internecie.

- Uczniowie klas I - III przygotowują prace konkursowe w kategorii Praca plastyczna (prace powinny być wykonane techniką dowolną np.: pastele, farby plakatowe, tempera, grafika, rysunek tuszem, collage, w formacie A2 i A3 na papierze typu brystol (praca płaska).

Uczniowie klas IV – VI przygotowują prace konkursowe w kategorii prezentacja multimedialna  pokaz slajdów w PowerPoint lub film np. w MovieMaker lub interaktywna animacja w Scratch lub animacja w Edytor Postaci.

Załączniki:

Regulamin_Dzielnicowego_Konkursu_Plastycznego_dla_Szkol_Podstawowych_2016-2017.pdf

Regulamin_Dzielnicowego_Konkursu_Multimedialnego_dla_Szkol_Podstawowych_2016-2017.pdf

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Turniej "SUPER FARMER"

zgoda_Rodzica.pdf

Ogólnopolski Konkurs z Języka angielskiego OLIMPUS

odbędzie się dnia 7.11.2016 roku , o godzinie 8:00, w sali 202.

Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych  województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2016/2017.

konkursy_harmonogram.pdf

Regulamin_konkursow-MSCDN_do_publikacji_w_BIP.pdf