Menu główne

Kalendarz spotkań z rodzicami Zajęcia pozalekcyjne klasy 1 - 3 Zajęcia pozalekcyjne klasy 4 - 6 Zajęcia sportowe Sekretariat Dzwonki Stołówka szkolna Ogłoszenia pedagoga Strój szkolny Wyprawka dla sześciolatka Wyprawka ucznia klasy pierwszej Obwody szkół podstawowych Bemowa Podręczniki dla klas 0 - 3 r. szk. 2017/2018 Podręczniki, klasy 4-7, r. szk. 2017/2018 Harmonogram wprowadzania bezpłatnych podręczników Godziny pracy specjalistów Program Rodzina 500+ Lato w mieście 2017 Zerówki szkolne 2016-2017 Ubezpieczenie szkolne Kalendarium imprez i uroczystości szkolnych Stołówka - zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Karta Ucznia - ZTM Rowerowy Maj

Informator szkolny

Kalendarz spotkań z rodzicami

 

rok szkolny 2017/2018

 

PRZYDZIAŁ SAL DLA KL. 0- III NA ZEBRANIA W DNIU 14 WRZEŚNIA 2017r.

 

Klasa

Nazwisko i imię wychowawcy

Sala - nr

Godzina

0a

Świętaszek Sylwia, Olszewska Milena, Paszkowska Hanna

210  piętro II

17.00-18.30

0b

Świątek Agnieszka, Karlicka Ewa

108   piętro I

17.00-18.30

1a

Chmielewska Małgorzata, Gozdalska Iwona

106   piętro I

17.00-18.30

1b

Szczepanek-Szot Dagmara

103   piętro I

17.00-18.30

1c

Marczuk Monika

113   piętro  I

17.00-18.30

1d

Glinka Grażyna

102  piętro  I

17.00-18.30

2a

Patrycy Aleksandra, Bielak-Bajda Anna

101  piętro I

17.00-18.30

2b

Kądziela Małgorzata, Gurtowska Małgorzata

101   piętro  I

18.30-19.30

2c

Malarowska Iwona

105   piętro I

17.00-18.30

3a

Kukawska Anna, Parmańczuk-Korsak Jolanta

205   piętro II

17.00-18.30

3b

Witkowska Joanna

109   piętro  I

17.00-18.30

3c

Bryń Aleksandra, Ziemniak-Afrykańska Iwona

100   piętro I

17.00-18.30

3d

Burdzy Renata

202   piętro II

17.00-18.30

3e

Stefańska Patrycja

 203   piętro  II

17.00-18.30

3f

Pietrzyk Sylwia

112   piętro I

17.00-18.30

3g

Bartczak Lidia

104  piętro I

17.00-18.30

3h

Pabin Agnieszka

  208  piętro  II

17.00-18.30

 
 

PRZYDZIAŁ SAL DLA KL. IV - VII NA ZEBRANIA

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Klasa

Nazwisko i imię wychowawcy

Sala - nr

Godzina

4a

Bartkowska Nina, Świderska Ewa

105   piętro I

18.30-19.30

4b

Węgierska Anna

112   piętro I

18.30- 19.30

4c

Paczewska Dominika

109   piętro I

18.30- 19.30

4d

Jankowska Elżbieta

102   piętro I

18.30-19.30

4e

Jaśkiewicz Magdalena

113   piętro  I

18.30-19.30

4f

Szarwas Marta

108   piętro  I

18.30-19.30

5a

Matusik I, Rajs Elżbieta

106  piętro I

18.30-19.30

5b

Zawieska Dorota

104   piętro  I

18.30-19.30

5c

Mieszczakowska Agnieszka

210   piętro II

18.30-19.30

5d

Herbet Maria

206   piętro II

18.30-19.30

5e

Przerada Monika

214   piętro II

18.30-19.30

6a

Stępień Anna

204   piętro II

18.30-19.30

6b

Adamik Anna

203   piętro  II

18.30-19.30

6c

Rau Agnieszka, Dziubałtowska Aneta

207   piętro II

18.30-19.30

6d

Leszczyńska Katarzyna

213   piętro II

18.30-19.30

6e

Kurek Barbara

103   piętro  I

18.30-19.30

7a

Kirpsza Małgorzata

205   piętro II

18.30-19.30

7b

Dutkiewicz Grażyna

208   piętro II

18.30-19.30

7c

Tarkowska Dorota     

202   piętro  II

18.30-19.30

7d

Wolska Emilia

209   piętro II

18.30-19.30

 
 

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
    01-384 Warszawa, ul. Brygadzistów 18
  • (22) 664 92 46

Galeria zdjęć