• Turniej o Zdrowym Stylu Życia

11.04.2016 22:18
      Dnia 8.04.2016 r. odbyła się IX edycja Międzyszkolnego Turnieju o Zdrowym Stylu  Życia "Zorientowani na zdrowie". W turnieju wzięło udział sześć  bemowskich szkół podstawowych. W tym roku I miejsce zajęła SP 350, która wystąpiła po raz pierwszy. Nasza szkoła zajęła IV miejsce. Jak co roku Małe Metrum pod kierunkiem p. Morosławy Kwiatkowskiej wypełniło swoim występem część artystyczną. Tym razem były to "Morskie opowieści". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

09.07.2015 21:51
    • "Edukacja ekonomiczna w SP 301"

15.06.2015 21:32
      "Edukacja ekonomiczna w SP 301" - to cykl zajęć z ekonomii przeprowadzonych w klasie Vc w poprzednim i bieżącym roku szkolnym. Pomysłodawcą i realizatorem zajęć jest młody ekonomista z Warszawy Piotr Siejda.Towarzyszyli mu w przygotowaniach i realizacji Tomasz Praczyk i Agnieszka Rau. Zajęcia były bardzo interesujące dla dzieci. Kształcą one wiadomości  i umiejętności pozaszkolne i przygotowują do wyboru przyszłej ścieżki zawodowej. Koordynatorem projektu jest Dorota Zawieska.