• 1,5% dla naszej Szkoły

     

    Szanowni Państwo ! 
    Zwracamy się z prośbą o uczestniczenie w akcji 1,5% od podatku. 
    Dzięki Państwa pamięci i życzliwości z pieniędzy uzbieranych podczas akcji 1,5%, mamy szansę wspólnie poprawić warunki nauki Naszych dzieci i uczynić to miejsce bardziej przyjaznym realizując prośby i marzenia uczniów. 

    Przez te wszystkie lata z funduszy zebranych z akcji  kupiliśmy wiele potrzebnych rzeczy takich jak: sofy, kanapy, książki, materace, sprzęt sportowy, materiały dydaktyczne, pomoce językowe, światła na dyskotekę, gry edukacyjne, programy multimedialne , rolety, płotki lekkoatletyczne i wiele, wiele innych. 

    1,5% Twojego podatku przekazanego naszej szkole, to wsparcie i pomoc nie jednemu, a ponad 800 dzieciom! 

    Nasz Partner to: Stowarzyszenie " MAŁOPOLSKA " 

    KRS: 0000052078 
    tytuł do PITu: Rada Rodziców 301 Warszawa

    Dziękujemy