• Projekt "Żywe okładki"

          • W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie klas V-VIII wzięli udział w szkolnym projekcie "Żywe okładki". Ich zadaniem było pomysłowe odtworzenie ulubionej książki w formie zdjęcia. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali prace.

            Nauczyciele języka polskiego

          • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

          • odbędzie się w dniu 25 czerwca 2021 roku według poniższego grafiku:

            klasy I - III: godzina 9.00 - klasy 1a, 1d, 2a, 3a, 3b, 3d, 3e,

            godzina 10.30 - klasy  1b, 1c, 2b, 2c, 2d, 3c 

            klasy IV i V - godzina 10.30

            klasy VI i VII - godzina 9.00

            Informacje o salach przekażą uczniom wychowawcy klas. 

          • Wyniki konkursu przyrodniczego na kolaż

          • Drodzy Uczniowie z klas 6-8,

            miło mi poinformować o wynikach konkursu przyrodniczego na kolaż "Warszawa - wczoraj i dziś":

            I miejsce - Roksana Dolecka, kl. 7a

            II miejsce - Apollonia Szeląg, kl. 6f

            III miejsce - Beata Boratyńska, kl. 6a

             

            Gratuluję! 

            Grażyna Kurek

          • Wyniki Konkursu przyrodniczo-fotograficznego

          • Drodzy Uczniowie z klas 4-5,

            miło mi poinformować o wynikach konkursu fotograficznego "MAŁE JEST PIĘKNE":

            I miejsce - Stanisław Zakrzewski , kl. 4c

            II miejsce - Kajetan Kujawa, kl. 4b

            III miejsce - Zuzanna Wardecka, kl. 4c

             

            Gratuluję!

            Grażyna Kurek

          • SUKCES UCZENNICY KL. 7E

          • Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 7e - Nina Wieczorek w Krajowych Mistrzostwach Tańca IDO 2021 zdobyła: VIII miejsce w kategorii Disco Dance Solo, II miejsce w kategorii Disco Dance Duo, I miejsce i mistrzowski tytuł wraz z formacją taneczną oraz III miejsce wraz z mini formacją taneczną.

             

            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

             

          • Dzień Sportu

          • 01.06.2021r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu dla uczniów klas I-III. W czwórboju lekkoatletycznym wzięło udział 130 uczniów, w tym 65 dziewczynek i 65 chłopców w 6 kategoriach.

                 Konkurencje sportowe, w których rywalizowali ze sobą zawodnicy to:

            1. Bieg na 50m

            2. Bieg na 200m

            3. Rzut piłką koszykową sprzed klatki piersiowej

            4. Skok w dal z rozbiegu

            Każdy uczestnik zdobywał punkty w poszczególnych dyscyplinach. Suma z 4 konkurencji dawała wynik końcowy.

            W kategorii chłopcy klas III medale zdobyli:

            1 miejsce Maksymilian Kuciak kl. III B

            2 miejsce Jakub Mrówka kl. III B

            3 miejsce Piotr Kamiński kl. III E

             

            W kategorii dziewczęta klas III medale zdobyły:

            1 miejsce Alicja Panek kl. III B

            2 miejsce Anna Bugała kl. III C

            3 miejsce Zuzanna Dygas kl. III C

             

            W kategorii chłopcy klas II medale zdobyli:

            1 miejsce Aleksander Kraszewski kl. II B

            2 miejsce Filip Pączek kl. II C

            3 miejsce Kacper Sikorski kl. II A

             

            W kategorii dziewczęta klasy II medale zdobyły:

            1 miejsce Lila Walczuk kl. II C

            2 miejsce Tamara Siubczyńska kl. II B

            3 miejsce Aleksandra Kułakowska kl. II B

             

            W kategorii chłopcy klas I medale zdobyli:

            1 miejsce Aleksander Dłuski kl. I D

            2 miejsce Franciszek Patrzałek kl. I D

            3 miejsce Jakub Szewczyk kl. I B

             

            W kategorii dziewczęta klas I medale zdobyły:

            1 miejsce Lena Pączek kl. I B

            2 miejsce Urszula Lewińska kl. I C

            3 miejsce Julia Sambor kl. I A

            Medalistom gratulujemy wysokich wyników. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach sportowych, a pozostałym uczniom za aktywny doping.

            Izabela Kuciak

          • Podsumowanie II edycji Wojewódzkiego Konkursu na plakat wywołujący radość dzieci "O uśmiech dziecka"

          • Do Konkursu przystąpiło 8 szkół z województwa mazowieckiego. Wpłynęły 42 prace. 22 maja br. dziecięca Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: 10 - 12 lat i 13 - 15 lat. Przyznano pięć wyróżnień, trzy trzecie nagrody, trzy drugie nagrody i dwie pierwsze nagrody.

            Wręczenie nagród laureatom odbyło się 1 czerwca 2021 roku. Oprócz nagród rzeczowych, laureaci otrzymali dyplomy, pamiątkowe znaczki oraz gratulacje od Zastępcy Burmistrza Dzielnicy m. st. Warszawy Pana Piotra Kobierskiego.  Osiągnięć gratulowała także Pani Emilia Wojdyła Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka w Warszawie oraz sponsorzy Konkursu.

            ​​​​​​​

            Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu, opiekunom, sponsorom, współorganizatorom i zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu w przyszłym roku szkolnym.

          • II edycja Dzielnicowego Konkursu Słoneczne Programowanie

          • Z ogromną przyjemnością informujemy, że Uczniowie naszej szkoli zostali laureatami II edycji Dzielnicowego Konkursu Słoneczne Programowanie.


            W KATEGORII KLAS II - III:
            II miejsce – Marcel Kukier (klasa 2b)

            W KATEGORII KLAS VI – VII:
            II miejsce – Matusz Kukier (klasa 6d)
             

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
             

          • WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO OLIMPUS

          • Z przyjemnością informujemy, że laureatami w konkursie matematycznym OLIMPUS zostali:

            Helena Afrykańska - kl. 4c

            Natalia Krzemińska - kl. 6c

            Piotr Charmuszko - kl. 6f

            Ewa Matysiewicz - kl. 8d

             

            Gratulujemy!!!

             

          • OLIMPUSEK

          • Z przyjemnością informujemy, że Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego Olimpusek zostali:

            Lena Pączek - kl. 1 b

            Eryk Rossmann - kl. 2 a

             

            Gratulujemy !!!

          • II edycja Wojewódzkiego Konkursu "O uśmiech dziecka" - wręczenie nagród

          • Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wyróżnień II edycji Wojewódzkiego Konkursu „O uśmiech dziecka” 

            odbędzie się

            1 czerwca 2021 roku o godz. 12.00

            w sali gimnastycznej SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 301

            im. J. Korczaka w Warszawie, ul. Brygadzistów 18

             

            Zapraszamy!

          • Wyniki II edycji Wojewódzkiego Konkursu na plakat wywołujący radość dzieci pt. "O uśmiech dziecka"

          • Laureaci w kategorii wiekowej 10-12 lat:

            I miejsce - Antonina Szymczak, opiekun - Agnieszka Kozłowska, Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej

            II miejsce - Natalia Krzemińska, opiekun - Małgorzata Szczepek, SP z Oddziałami Integracyjnymi  nr 301

            im. J. Korczaka w Warszawie

            III miejsce - Krzysztof Zygarski, opiekun - Aleksandra Kowal, Publiczna SP nr 2. im. H. Ch. Andersena w Radomiu

            Wyróżnienia:

            Ewa Opałka, opiekun - Aleksandra Kowal, Publiczna SP nr 2. im. H. Ch. Andersena w Radomiu,

            Laura Mróz, opiekun - Małgorzata Szczepek, SP z Oddziałami Integracyjnymi  nr 301

            im. J. Korczaka w Warszawie

            Wiktoria Rosłan, opiekun - Małgorzata Szczepek, SP z Oddziałami Integracyjnymi  nr 301

            im. J. Korczaka w Warszawie

            Laureaci w kategorii wiekowej 13-15 lat:

            I miejsce - Kacper Łagowski - Firlej, opiekun - Aleksandra Kowal, Publiczna SP nr 2. im. H. Ch. Andersena w Radomiu

            II miejsce - Julia Pilarska, opiekun - Alicja Lasoń-Długosz, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie

            II miejsce - Kinga Brodzińska, opiekun - Małgorzata Basak, SP nr 157 im. Adama Mickiewicza w Warszawie

            III miejsce - Gabriela Kamińska, opiekun - Anna Mądra, SP nr 94 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

            III miejsce - Mateusz Mrówka, opiekun - Małgorzara Szczepek, SP z Oddziałami Integracyjnymi  nr 301

            im. J. Korczaka w Warszawie

             

            Wyróżnienia:

            Maja Godlewska, opiekun - Joanna Derus, SP nr 8 im. Władysłąwa Broniewskiego w Pruszkowie

            Kinga Kowalska, opiekun - Małgorzara Szczepek, SP z Oddziałami Integracyjnymi  nr 301

            im. J. Korczaka w Warszawie

             

            Gratulujemy wygranej i dziękujemy za udział w konkursie!