• 2019/2020

        •  


          Z przyjemnością informujemy, że do finału konkursu matematyczno - lingwistycznego WIEŻA BABEL zakwalifikowali się:

          Mateusz Cedrowski kl. 5e
          Filip Stachelek kl.6a
          Wiktoria Kumańska kl. 6b
          Wiktor Kucharczyk kl.6b
          Jakub Żytkowski kl. 8a
          Daniel Terlecki kl.8a
          Jakub Soboń kl. 8c
          Karolina Górecka kl. 8c
          Klara Raszowska kl. 8c

          Finalistom Gratulujemy i zapraszamy na Finał (7 marca)


          Alfik matematyczny - wyniki


          Zespoły Małe Metrum i Metrum

          zdobyły I miejsce 

          w Mazowieckim Turnieju

          "Taneczne Marzenia"

          Gąsocin 2020.

          Gratulujemy !!!

           


          Z przyjemnością informujemy, że w konkursie Co Nam w Duszy Gra

          nasi uczniowie Ignacy Chojnacki-Pacheco (klasa 1a) i Amelia Traczyk (klasa 8e) otrzymali wyróżnienia za recytację wierszy w języku hiszpańskim.

          Gratulujemy sukcesu!


          Do kolejnego etapu Dzielnicowego Konkursu Matematyczno - Lingwistycznego "Obieżyświat Matematyczny" 2019/2020 zakwalifikowali się:

          Szymon Szewczyk kl.7b
          Olivia Czekaj kl.7d
          Barbara Bakal kl.7d

          Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu.


          Zespoły Metrum i Małe Metrum zdobyły

          Puchary Burmistrza Bemowa

          w Turnieju Heros Cup Bemowo

           

           

          Gratulujemy !!!


          Pierwsze miejsce w Warszawie

          w Finale Turnieju "Od zabawy do sportu"

           


          I miejsce zespołów Metrum i Małe Metrum w Sierpeckim Turnieju Tańca Sportowego


          W dniach 10 października - 4 listopada odbył się I etap Konkursów Przedmiotowych  dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

          Z przyjemnością informujemy, że do II etapu zakwalifikowali się:

          Jakub Bagiński, klasa 7e - historia

          Piotr Gożkowski, klasa 8e - matematyka

          Ewa Matysiewicz, klasa 7e - matematyka

          Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym!


          Kolejny wspaniały sukces! 

          Z przyjemnością informujemy, że w

          Bemowskim Konkursie Ortograficznym

          o "Pióro Burmistrza Dzielnicy Bemowo".

          JAKUB KAMIŃSKI z klasy 7a

          zdobył  tytuł Bemowskiego Mistrza Ortografii oraz wieczne pióro.

           


          Mateusz Mrówka (5a) i Joanna Grzybek (6e) zdobyli wyróżnienia

          w IV edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego

          „NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY”

          organizowanego przez 

          Fundację Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

           

          Gratulujemy!

           

           

           


          Z przyjemnością informujemy, że Mateusz Mrówka z klasy 5a został laureatem

          V Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży

          z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego WARSZAWO MA.

          Gratulujemy !!!

           

           


          Dziewczęta z klas VII oraz VIII wzięły udzial w Dzielnicowych Zawodach Piłki Nożnej. Zawodniczki rozegrały trudne mecze, w które włożyły mnóstwo wysiłku. Ciężka praca przyniosła efekty! Uczennicom udało się wywalczyć 1 miejsce na Bemowie oraz  awans do turnieju na etapie warszawskim - powiatowym.

          Gratulujemy i trzymamy kciuki!

           

           


          Biegi przełajowe

          We wrześniu w Parku Górczewska odbyły się indywidualne biegi przełajowe uczniów klas V-VI i VII-VIII dziewcząt i chłopców bemowskich szkół podstawowych. SP 301 zajęła V miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców klas V-VI oraz chłopców kl. VII-VIII i IV miejsce w kategorii dziewcząt kl. VII-VIII. 

          Najlepszymi zawodnikami naszej szkoły okazali się:

          Ksawery Mosing III miejsce w dzielnicy,
          Zofia Łatacz III miejsce w dzielnicy,
          Artur Bartosiak VI miejsce w dzielnicy,
          Wiktor Kucharczyk VIII miejsce w dzielnicy,
          Maja Kaczanowska IX miejsce w dzielnicy,
          Natalia Ziniewicz X miejsce w dzielnicy.

          Wymienieni uczniowie reprezentowali Dzielnicę Bemowo podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na AWF-ie. 

          Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 5b Ksawery Mosing, który zajął V miejsce w swojej kategorii w Warszawie.