• 2020/2021

        • ALFIK MATEMATYCZNY- 2021

          Aleksander Kraszewski kl. 2 b - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

          Marcel Kukier kl. 2 b - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

          Piotr Jóźwiak kl.2 b - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

          Gratulujemy!


          Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - WYNIKI.pdf 

           


          Wyniki Konkursu muzycznego na najlepiej zagrany utwór na flecie lub dzwonkach
          Klasy V
          I miejsce    Anna Krzemińska klasa Va
          II miejsce   Olaf Furman     Klasa Va
          III miejsce  Maja Najmark  Klasa V b
          Klasy VI
          I miejsce Maja Wojtyńska     Klasa VI f
          II miejsce Zuzanna Kacprzak  Klasa VI b
          III miejsce Wiktoria Rosłan   Klasa VI c
          Gratulujemy Laureatom - nauczyciele muzyki

           

           

           


          Wyniki Konkursu Recytatorskiego Jednego Wiersza Jana Brzechwy organizowanego przez SP 362 w Warszawie.

          Nikola Brzezińska kl. 3e - II miejsce

          Viktoria Radecka kl. 3a - III miejsce

          Natalia Stępniak kl. 2a - Wyróżnienie

          Bartosz Figurski kl. 3a - Wyróżnieni

          Gratulujemy!


          Miło nam poinformować, że Róża Ositek - uczennica klasy 7d zajęła III miejsce w kategorii kl. 4-8 w XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim organizowanym przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.

          Serdecznie gratulujemy!


          Z przyjemnością informujemy, że do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Hiszpańskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty zakwalifikowała się Weronika Sadowska z klasy 8b.
          Gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu.

           



          17 XII  przypada 250 rocznica urodzin genialnego kompozytora Ludwiga van Beethovena. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs wiedzy o tym wybitnym Klasyku Wiedeńskim.
          WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY o BEETHOVENIE

          KLASY IV i V
          I miejsce Jan Wilkowski      klasa IV d
                   Helena Afrykańska  klasa IV c


          II miejsce Zofia Szymańska   klasa V b


          III miejsce Anna Krzemińska   klasa V a

           

          KLASY VI-VII

          I miejsce - Nina Babulewicz     klasa VII f
                     Martyna Bieniek      klasa VI f
                     Daniel Florak        klasa VI c


          II miejsce  Julia Czerwińska    Klasa VII d
                     Natalia Krzemińska  Klasa VI c
                     Filip Stachelek     klasa VII a
                     Karol Dzwonkowski   klasa VII c
                     Róża Ositek         Klasa VII d
                     Mateusz Tybel       klasa VI b


          III miejsce Klaudia Rozwadowska klasa VI e

          Laureatom serdecznie gratulujemy  !!!
          M. Cichocka i M. Kwiatkowska 

           

           


          Do finału
          III Edycji Konkursu Zoologicznego IRBIS
          zakwalifikowała się
          NATALIA KRZEMIŃSKA z klasy 6c.

          Gratulujemy!


          WYNIKI XIII EDYCJI KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK

          2b Emilka Jastrzębska NAGRODA (67p – 93%)
          2A Eryk Rossmann WYRÓŻNIENIE (63p – 87,5%)
          2B Tosia Toporowicz WYRÓŻNIENIE (63p – 87,5%)
          2c Filip Pączek WYRÓŻNIENIE (58p – 80,56%)
          2c Jan Rosołowski WYRÓŻNIENIE (63p – 87,5%)
          3b Szymon Główka WYRÓŻNIENIE (59p – 81,94%)
          3b Jędrzej Majewski WYRÓŻNIENIE (58p – 80,56%)
          4b Kajetan Kujawa NAGRODA GŁÓWNA (124p – 96,88%)
          4a Maciej Krzyżanowski WYRÓŻNIENIE (113p – 88,54%)
          6F Piotr Charmuszko NAGRODA GŁÓWNA (145,33p – 90,83%)
          6E Michał Madej WYRÓŻNIENIE (125,33p – 78,33%)
          8E Julia Najmark NAGRODA (140p – 87,50%)

          Pozostali uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni dyplomami.

          SERDECZNE GRATULACJE
          DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TEGO TRUDNEGO KONKURSU!
          Katarzyna Brycht
          Agnieszka Niewrzędowska

           


          W 43. Konkursie Recytatorskim

           "Warszawska Syrenka" w eliminacjach dzielnicowych

          wyróżnienie otrzymali

          Anna Dąbrowska - 2a,

          Helena Afrykańska - 4c,

          Tobiasz Aureliusz Kowalcze - 7a.

          GRATULUJEMY!


          LAUREACI

          VI edycjI PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z
          OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO „WARSZAWO MA…

          Karol Chromiński 6b

          Dagmara Fukowska 6c

          Maria Kornacka 7d

          Oliwier Berthel 8c

          Gratulujemy!


          Ogłaszamy wyniki Konkursu Szkolnego na Najpiękniejszy Wizerunek

          F. Chopina z wykorzystaniem techniki komputerowej

          I miejsce Filip Stachelek Klasa VII a

          II miejsce Szymon Hurtuk Klasa VI b

          III miejsce Natalia Krzemińska klasa VI c

          Wyróżnienia otrzymali

          Kaja Dąbkowska Klasa VII a

          Amelia Pucek klasa VII d

          Jagoda Kałczewiak Klasa VII a

          Karol Dzwonkowski Klasa VII c

          Jakub Jasik Klasa VII f

          Gratulujemy wygranym !!!

          Nauczyciele muzyki i plastyki


           

          2019/2020

           

          Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia 

          WYNIKI_OGOLNOPOLSKIEGO_KONKURSU_LOGICZNEGO_MYSLENIA_(2)(1).doc


           

          Z przyjemnością informujemy, że laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z języka angielskiego zostali:

          Bartosz Muniowski - I miejsce
          Olaf Jass - III miejsce
          Sebastian Pilch - III miejsce
          Barbara Bakal
          Oliwia Czekaj
          Jakub Jasik

          Gratulujemy !!! :)

           


          Z przyjemnością informujemy, że 

          Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z przyrody zostali:
          JAN JÓŻWIAK - klasa 4b
          OLAF FURMAN - klasa 4a
          KSAWERY PĄTKOWSKI -klasa 4a
          JAN MATERNA  - klasa 4b

          Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii (kategoria klas 5) zostali:

          PAULINA SZNAJDER - klasa 5e
          ZOFIA CWALIŃSKA - klasa 5b

           

          Gratulujemy!
           


          Z przyjemnością informujemy, że do finału konkursu matematyczno - lingwistycznego WIEŻA BABEL zakwalifikowali się:

          Mateusz Cedrowski kl. 5e
          Filip Stachelek kl.6a
          Wiktoria Kumańska kl. 6b
          Wiktor Kucharczyk kl.6b
          Jakub Żytkowski kl. 8a
          Daniel Terlecki kl.8a
          Jakub Soboń kl. 8c
          Karolina Górecka kl. 8c
          Klara Raszowska kl. 8c

          Finalistom Gratulujemy i zapraszamy na Finał (7 marca)


          Alfik matematyczny - wyniki


          Zespoły Małe Metrum i Metrum

          zdobyły I miejsce 

          w Mazowieckim Turnieju

          "Taneczne Marzenia"

          Gąsocin 2020.

          Gratulujemy !!!

           


          Wyniki Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego

          Na poziomie klas I-III maksimum to 204 pkt

          Udział wzięło 1007 uczestników, średni wynik to 152 pkt, minimum 96 pkt

          Maciej Górski kl.3c - 194 pkt, VI m-sc, Dyplom laureata i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

          Kacper Krężel kl.3c - 192 pkt, VII m-sc, Dyplom laureata i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

          Maciej Krzyżanowski kl.3a - 186 pkt, X m-sc, Dyplom laureata i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

          Zuzanna Rosłaniec kl.3c - 182 pkt ,XII m-sc, Dyplom wyróżnienia i tytuł EKSPERTA ORTOGRAFII

          Patryk Chacia kl.3a - 180 pkt, XIII m-sc, Dyplom wyróżnienia i tytuł EKSPERTA ORTOGRAFII

          Gabriela Derentowicz  kl. 3d, 174 pkt, XVI m-sc, Dyplom uznania

          Helena Afrykańska kl. 3c, 174 pkt, XVI m-sc, Dyplom uznania

           

           

          Wyniki Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego

          Na poziomie klas IV-VI maksimum to 208 pkt

          Udział wzięło 1969 uczestników, średni wynik to 148 pkt, minimum – 94 pkt

          Paulina Furmaniuk kl.6e

          - 194 pkt,VIIIm-sc, Dyplom laureata, tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

          Piotr Charmuszko kl.5f

           - 190 pkt,X m-sc, Dyplom laureata i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII

           

           

          Gratulujemy!!!
           


          Z przyjemnością informujemy, że w konkursie Co Nam w Duszy Gra

          nasi uczniowie Ignacy Chojnacki-Pacheco (klasa 1a) i Amelia Traczyk (klasa 8e) otrzymali wyróżnienia za recytację wierszy w języku hiszpańskim.

          Gratulujemy sukcesu!


          Do kolejnego etapu Dzielnicowego Konkursu Matematyczno - Lingwistycznego "Obieżyświat Matematyczny" 2019/2020 zakwalifikowali się:

          Szymon Szewczyk kl.7b
          Olivia Czekaj kl.7d
          Barbara Bakal kl.7d

          Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu.


          Zespoły Metrum i Małe Metrum zdobyły

          Puchary Burmistrza Bemowa

          w Turnieju Heros Cup Bemowo

           

           

          Gratulujemy !!!


          Pierwsze miejsce w Warszawie

          w Finale Turnieju "Od zabawy do sportu"

           


          I miejsce zespołów Metrum i Małe Metrum w Sierpeckim Turnieju Tańca Sportowego


          W dniach 10 października - 4 listopada odbył się I etap Konkursów Przedmiotowych  dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

          Z przyjemnością informujemy, że do II etapu zakwalifikowali się:

          Jakub Bagiński, klasa 7e - historia

          Piotr Gożkowski, klasa 8e - matematyka

          Ewa Matysiewicz, klasa 7e - matematyka

          Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym!


          Kolejny wspaniały sukces! 

          Z przyjemnością informujemy, że w

          Bemowskim Konkursie Ortograficznym

          o "Pióro Burmistrza Dzielnicy Bemowo".

          JAKUB KAMIŃSKI z klasy 7a

          zdobył  tytuł Bemowskiego Mistrza Ortografii oraz wieczne pióro.

           


          Mateusz Mrówka (5a) i Joanna Grzybek (6e) zdobyli wyróżnienia

          w IV edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego

          „NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY”

          organizowanego przez 

          Fundację Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

           

          Gratulujemy!

           

           

           


          Z przyjemnością informujemy, że Mateusz Mrówka z klasy 5a został laureatem

          V Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży

          z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego WARSZAWO MA.

          Gratulujemy !!!

           

           


          Dziewczęta z klas VII oraz VIII wzięły udzial w Dzielnicowych Zawodach Piłki Nożnej. Zawodniczki rozegrały trudne mecze, w które włożyły mnóstwo wysiłku. Ciężka praca przyniosła efekty! Uczennicom udało się wywalczyć 1 miejsce na Bemowie oraz  awans do turnieju na etapie warszawskim - powiatowym.

          Gratulujemy i trzymamy kciuki!

           

           


          Biegi przełajowe

          We wrześniu w Parku Górczewska odbyły się indywidualne biegi przełajowe uczniów klas V-VI i VII-VIII dziewcząt i chłopców bemowskich szkół podstawowych. SP 301 zajęła V miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców klas V-VI oraz chłopców kl. VII-VIII i IV miejsce w kategorii dziewcząt kl. VII-VIII. 

          Najlepszymi zawodnikami naszej szkoły okazali się:

          Ksawery Mosing III miejsce w dzielnicy,
          Zofia Łatacz III miejsce w dzielnicy,
          Artur Bartosiak VI miejsce w dzielnicy,
          Wiktor Kucharczyk VIII miejsce w dzielnicy,
          Maja Kaczanowska IX miejsce w dzielnicy,
          Natalia Ziniewicz X miejsce w dzielnicy.

          Wymienieni uczniowie reprezentowali Dzielnicę Bemowo podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na AWF-ie. 

          Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 5b Ksawery Mosing, który zajął V miejsce w swojej kategorii w Warszawie.