• Rok szkolny 2023/2024

• Dyskoteka karnawałowa

ogłasza 6 i 20 grudnia 2023, dniami Świątecznych Przebieranek.
          Jeśli w swoich szafach posiadacie ubrania ze świątecznymi deseniami, załóżcie je!
          Obudźmy Ducha Świąt!!!

Konferencja Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych, 19 września 2023 r.

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem wspólnie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów zapraszają na Konferencję Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych. Podczas wydarzenia poznamy laureatów konkursu „Ambasador Młodego Pokolenia RP – II Edycja”, porozmawiamy o wzrastającym zaangażowaniu młodych w życie publiczne w szczególności w kontekście działań rządu takich jak wzmacnianie młodzieżowych rad przy JST czy wprowadzenie Funduszu Młodzieżowego.

Kiedy?
          19 WRZEŚNIA 2023 r. godz. 12:00-18:00

Gdzie?
          Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przy al. Ujazdowskich 1/3 w Warszawie

Co planujemy w trakcie Konferencji?

- panele dyskusyjne nt. aktywności młodzieży w życiu publicznym

- warsztaty

- gala konkursu „Ambasador Młodego Pokolenia RP”

Jak się zapisać?