• Stołówka szkolna

OBIADY – Październik 2020 KLASY  I - VIII

21 dni  x  6,50 zł  =  136,50 zł

Opłata obejmuje okres:  1 października 2020 –  29 października 2020

30 X 2020 – dzień wolny od zajęć dydaktycznych ( bez posiłku)

Opłaty za obiady przyjmowane są wyłącznie przelewem w terminie

od 1 października do 2 października 2020    Nie wcześniej!

Wpłaty dokonujemy na nr konta:  71 1030 1508 0000 0005 5094 9091

W tytule przelewu proszę wpisać: imię, nazwisko i klasę dziecka

Potwierdzenie przelewu przesłać na adres e-mailowy:   stolowka@zsp2.pl

Osoby, które w marcu 2020 płaciły za obiady dla dzieci proszę odjąć 78,00 zł od kwoty

październikowej (136,50 zł) i dokonać przelewu w wysokości  58,50 zł.

Następnie przesłać potwierdzenie przelewu na adres e-mailowy:   stolowka@zsp2.pl

Wszystkie pytania związane z opłatami za żywienie prosimy kierować na w/w e-maila.

Prosimy o terminowe wpłaty !!!

KLASY „0”  - OBIADY – PAŹDZIERNIK 2020

Całodzienne wyżywienie:    21 dni x 11,50 zł = 241,50 zł

W tym:    śniadanie 2,70 zł, obiad 6,50 zł, podwieczorek 2,30 zł

Opłata obejmuje okres od 1 października do 29 października 2020 r.

30 X 2020 – dzień wolny od zajęć dydaktycznych – zajęcia opiekuńcze.

Opłaty za obiady przyjmowane będą wyłącznie przelewem w terminie:

od 1 października do 2 października 2020      Nie wcześniej!

Wpłaty dokonujemy na nr konta:   71 1030 1508 0000 0005 5094 9091

W tytule przelewu proszę wpisać nazwisko, imię i klasę dziecka.

Potwierdzenie przelewu przesłać na adres e-mailowy jak poniżej.

Wszystkie pytania związane z opłatami za żywienie prosimy kierować na e-maila:  stolowka@zsp2.pl

lub telefonicznie 22 664-92-46 wew. 23 do Pani Wioletty Grzymały.

Zarzadzenie_Dyrektora_ZSP_nr_2.pdf

Nieobecności dziecka na posiłkach w stołówce szkolnej prosimy zgłaszać pod adres:

stolowka@zsp2.pl

Szanowni Państwo,

W celu usprawnienia pracy oraz zapewnienia bezpośredniego przepływu informacji, wszystkie sprawy związane z żywieniem, rezygnacja , zgłaszanie nieobecności, należy kierować  bezpośrednio do:

- Pani Wioletty Grzymały     -     stolowka@zsp2.pl  lub tel. 22 664-92-46 wew. 23

W przypadku korzystania z drogi e-mailowej, w tytule należy wpisać:

- określony termin nieobecności, imię nazwisko dziecka oraz klasę do , której uczęszcza.

Opłaty za obiady szkolne dokonujemy przelewem  w dniach od  1  do 2–go każdego miesiąca. Wyłącznie w danym miesiącu, za który dokonuje się wpłaty. Nie wcześniej ! Następnie należy dostarczyć potwierdzenie przelewu bezpośrednio lub drogą e-mailową do Pani Wioletty Grzymały.

-   Osoby po raz pierwszy wpłacające za obiady prosimy o wypełnienie deklaracji płatności i dostarczenie jej do szkoły bezpośrednio lub drogą e-mailową.

-  Deklaracja płatności obiady 2020 Deklaracja_platnosci_obiady_2020(1)(1).docx

„Zwrot dziennej wysokości opłaty za korzystanie z posiłku w stołówce za pierwszy dzień nieobecności lub rezygnacji z posiłku dokonuje się w przypadku, gdy nieobecność lub rezygnacja zostaną zgłoszone najpóźniej do 9:00 rano w danym dniu.”

ZARZADZENIE NR 1302/2017 PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 3 sierpnia 2017

PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY