• Turniej piłkarski

04.12.2014 21:47

W dniu 19.11.2014 uczniowie klas VI naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym turnieju piłkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 37 w Warszawie.

Nauczyciele wychowania fizycznego: Janusz Derbich i Michał Jaśkiewicz postawili na młodsze roczniki – klasę IV i V oraz dwóch zawodników z klasy VI, obierając sobie za cel główny obserwację gry poszczególnych piłkarzy, zdobywanie doświadczenia, budowanie zespołu na następne lata i turnieje.

Nasi uczniowie potraktowali tę rywalizację bardzo poważnie i, mimo różnicy wieku oraz siły fizycznej pozostałych drużyn z klas VI, podjęli walkę na każdym metrze boiska. Przy odrobinie szczęścia, podczas półfinałowych rzutów karnych, nasza reprezentacja kl. IV wygrała bilet do finału turnieju, w którym ostatecznie zajęła II miejsce.

Reprezentacja kl. V rozgrywała swoje mecze w innej grupie i również zapewniła sobie grę w półfinałach. Ostatecznie zajęła III miejsce.

Organizatorzy dostrzegli też i wyróżnili talent oraz doświadczenie Jakuba Łysia (kl. VI).

Gratulujemy naszym młodym piłkarzom oraz życzymy im dalszych sukcesów na piłkarskiej arenie.

• To już było ...

17.10.2014 23:27

• Olecko Camp vol II

17.10.2014 22:47
      „Olecko Camp” to kolejny obóz sportowo-szkoleniowy zorganizowany w porozumieniu z Zespołem Szkół Sportowych nr 72 w Warszawie.
      Wzięło w nim udział 17 uczennic z naszej szkoły – głównie z klasy sportowej, które przez tydzień, pod okiem 4 trenerów, doskonaliły swoje umiejętności, takie jak: koszykówka, lekkoatletyka, fitness, lekka atletyka, przygotowanie motoryczne itp. Podsumowanie obozu stanowił  udział w koszykarskim torze przeszkód. Za pokazane w nim umiejętności, zręczność, determinację i dyscyplinę dziewczęta, w nagrodę, otrzymały pamiątkowe statuetki.
      To była wspaniała sportowa przygoda, która w niedalekiej przyszłości może zaowocować sportowymi sukcesami.