• Witamy w roku szkolnym 2014 - 2015

rok szkolny 2014 - 2015

• Obóz sportowo-szkoleniowy w Brennej

23.04.2014 10:20
      Grupa koszykarek z naszej szkoły, pod opieką p. Krzysztofa Osiadacza, doskonaliła swoje umiejętności sportowe podczas zimowego obozu sportowo - szkoleniowego w Brennej. Uczennice pod okiem trenerów z SKS 12 Warszawa brały udział w zajęciach ogólnorozwojowych, fitness, grach zespołowych. Odwiedziły też Aqua Park w Skoczowie i wędrowały na Górę Błatnia. Pobyt w Brennej dostarczył wielu pozytywnych, niezapomnianych wrażeń.

• Mini – Koszykówka Dziewcząt

06.01.2014 19:09

Po zdobyciu tytułu Mistrzyń Bemowa w Mini – Koszykówce Dziewcząt, drużyna po raz pierwszy wzięła udział w finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, w którym wystąpiło 18 najlepszych warszawskich drużyn w tej dyscyplinie. Po serii meczów – wygranych i przegranych, w ostatecznej klasyfikacji drużyna zajęła siódme miejsce w Warszawie. Biorąc pod uwagę, że ostateczna rywalizacja odbyła się z zawodniczkami występującymi na co dzień w lidze i jest to jak do tej pory, najwyższa pozycja w tej dyscyplinie sportu, uzyskana przez naszą szkolną drużynę dziewcząt – jesteśmy z niej bardzo dumni.

Gratulujemy dziewczętom i ich trenerowi – p. Krzysztofowi Osiadaczowi !!!

• Mini koszykówka dziewcząt

02.12.2013 22:11

Zdobyliśmy mistrzowski tytuł Bemowa w mini koszykówce dziewcząt.

Droga do sukcesu

W wyniku losowania nasz zespół trafił do grupy wraz z drużynami z SP 306, SP 150 i STO 24. Pierwszy mecz został rozegrany z SP 306 i wygraliśmy go 18:4. Następnie pokonaliśmy zdecydowanie kolejno SP 150 wynikiem 55:10 oraz STO 24 wynikiem 68:3.
      W półfinale trafiliśmy na SP 341 i znowu byliśmy "górą" wygrywając 32:11.
      W finale przyszło nam zmierzyć się z SP 321, którą pokonaliśmy   20:7.

• Ogólnopolski Festiwal Koszykówki

14.11.2013 22:10

W dniach 27 - 29 września 10 uczennic z naszej szkoły wzięło udział w II Ogólnopolskim Festiwalu Koszykówki Dziewcząt odbywającym się w Płocku. Do turnieju zakwalifikowało się łącznie 15 zespołów.
      Najpierw odbyły się rozgrywki grupowe, w których dziewczęta z naszej szkoły występowały jako SKS 12 Warszwa.  Przyszło się im zmierzyć z - UKS Huragan Wołomin, MKK SA OSiR Sokołów Podlaski oraz MUKS Bydgoszcz.

Chociaż ostateczne wyniki spotkań nie były satysfakcjonujące, dziewczęta, z każdym spotkaniem, poprawiały swoją grę, co pozwoliło nawiązać z przeciwnikiem walkę jak równy z równym.
      Fantastyczne spotkanie rozegrała Laura Bobik, zdobywczyni 17 punktów.

Turniej przyniósł wiele korzyści dla naszego zespołu. Pozwolił porównać umiejętności naszej drużyny i zespołów występujących na co dzień w ligach koszykarskich. Dziewczęta, pomimo porażek, nabrały obycia koszykarskiego, co z pewnością zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.
      Wyróżniona została też Daria Umińska, która otrzymała nagrodę dla najlepszej zawodniczki naszego zespołu.

Skład drużyny:
      Julia Witt