• Srebrny medal LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Mini Piłce Siatkowej

• 10.03.2019 02:06
      •

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jan Frączyk – kapitan, Stanisław Artman, Jan Budzyński, Oliwier Gniazdowski, Bolesław Gruchała, Bartosz Kowalski, Grzegorz Kraśniewski, Szymon Szewczyk, Szymon Zając pod opieką p. Andrzeja Kulika w wielkim stylu wywalczyła srebrny medal LII WOM w mini siatkówce chłopców.

Finał WOM poprzedziły Mistrzostwa Szkół Podstawowych Bemowa, gdzie bez straty seta zajęliśmy I miejsce. W pokonanym polu pozostawiliśmy  SP 82, SP316 i SP 306.

Finałowe zawody  rozgrywane były w dniach 2.02 – 1.03.2019 r. na obiektach OSiR Bemowo i MOS Wola Warszawa. W drodze do finału musieliśmy rozegrać 9 spotkań. W bezpośrednich pojedynkach pokonaliśmy szkolne drużyny reprezentujące Wawer, Białołękę, Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Ochotę i Bielany. W meczu finałowym ulegliśmy reprezentującej Ursus -  SP nr 4.