• "Dwa ognie usportowione"

• 24.03.2019 15:15
      • 11 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje Mistrzostw Dzielnicy Bemowo w "Dwa ognie usportowione" dziewcząt (grupa młodsza).

W eliminacjach wzięły udział 4 szkoły podstawowe. Do dalszych rozgrywek przechodziły dwie najlepsze. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce i walczyła dalej w ćwierćfinałach, półfinałach i finale.

W ostatecznej rozgrywce dziewczęta z SP 301 zajęły pierwsze miejsce w dzielnicy. W całych zawodach brało udział 12 szkół bemowskich.

Nasza reprezentacja w składzie:

Natalia Onisk kl. 5b, Izabela Nowak kl. 5b, Weronika Kołowacik kl. 5b, Małgorzata Kulka kl. 5d, Agata Gulbinowicz kl.5d, Emma Wieczorek kl. 4c, Julia Zych kl. 4d, Maja Wojtyńska kl. 4f, Nikola Madej kl. 4e, Laura Józwik kl. 4e była bardzo waleczna, zgrana i pewna siebie.

Dziewczęta nie przegrały żadnego meczu.

Gratulujemy!!!