• Międzyszkolne zawody sportowe z gimnastyki

• 26.04.2022 15:49
      • 11.04.2022r. w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 321 odbyły się międzyszkolne zawody dzielnicowe w gimnastyce dziewcząt klas młodszych.

W ramach rywalizacji należało przeskoczyć przez kozła skokiem rozkrocznym, wykonać ćwiczenia równoważne na ławeczce gimnastycznej oraz precyzyjnie wykonać układ ćwiczeń wolnych na ścieżce akrobatycznej.

Nasza reprezentacja zdobyła największą liczbę punktów i zajęła pierwsze miejsce. Wyróżniona została uczennica Zuzia Markiewicz z kl. 3c za zdobycie 3 miejsca w indywidualnej punktacji.

Dziewczynki będą reprezentować Dzielnicę Bemowo podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce. Zawody planowane są na 17.05.2022r.

1. Mila Wieczorek kl. 1d
        2. Oliwia Wojciechowska kl. 1d
        3. Agata Zalewska kl. 3d
        4. Madzia Zalewska kl. 3d
        5. Amelia Frydrych kl. 2b
        6. Zuzia Osial kl. 3c
        7. Zuzia Markiewicz kl. 3c
        8. Hania Kos kl. 3b
        9. Tamara Siubczyńska kl. 3b
        10. Hania Gulbierz kl. 2c

opiekun drużyny Izabela Kuciak

Zawodniczkom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesu w kolejnym etapie zawodów.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego