• Turniej "Od zabawy do sportu"

• 19.11.2018 16:26
      •         16.11.18r. reprezentacja szkoły w turnieju „Od zabawy do sportu” zajęła 2 miejsce spośród 13 rywalizujących ze sobą bemowskich szkół podstawowych. W zawodach wystąpili uczniowie klas 2,3,4 i 5 z naszej szkoły. Zawodnicy mierzyli się w wyścigach rzędów, wykazali się szybkością, zwinnością, zręcznością, współpracą w grupie i dyscypliną. Zdobyli srebrne medale i puchar dla szkoły.

•
             Klasa 4f, która dopingowała naszą drużynę zajęła 1 miejsce wśród wszystkich kibiców bemowskich szkół. Uczniowie przygotowali transparenty z hasłami zagrzewającymi do walki, okrzyki. Byli barwni, kolorowi i bardzo widoczni. Dzięki ich wysiłkowi i zaangażowaniu reprezentacja szkoły we wspaniałej sportowej atmosferze zdobywała kolejne punkty.