• Turniej "Od zabawy do sportu"

21.11.2019 18:40

Dzielnicowy Turniej "Od zabawy do sportu" od wielu lat promuje aktywność fizyczną wśród najmłodszych uczniów szkół podstawowych.

W tym roku do Turnieju przystąpiło 9 szkół podstawowych z Bemowa. Nasza drużyna charakteryzowała się wysoką sprawnością fizyczną, walecznością, ambicją i dyscypliną. Dzięki tym cechom stanęła na  najwyższym stopniu podium zdobywając puchar, złote medale i tytuł Mistrza Bemowa.

Zawodnicy naszej szkoły reprezentować będą dzielnicę Bemowo na półfinałach warszawskich 06.12.19r. mierząc się z najszybszymi zawodnikami innych dzielnic na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.

Skład drużyny:

Alicja Panek kl.II B

Łukasz Kujawa kl. II B

Jakub Mrówka kl. II B

Maksymilian Kuciak kl. II B

Maja Duda kl. III A

Dominika Sycz kl. III B

Zuzanna Mirosławska kl. III B

Zuzanna Rosłaniec kl. III C

Jan Wilkowski kl. III D

Patryk Kwaśniewski kl. IV A

Tomasz Bochiński kl. IV B

Julia Wróbel kl. V F

Natalia Kliś kl. V F

Dominik Burak kl. V D

• Kolejny sukces sportowy!

17.11.2019 21:58

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 364 rozgrywane były zawody w unihocu dziewcząt i chłopców grupy młodszej i starszej.

Największy sukces odniosły dziewczęta kl. VII-VIII zdobywając w swojej kategorii 2 miejsce.
      Na szczególne wyróżnienie zasługuje gra bramkarki Oliwii Moczulskiej uczennicy VIII B, która wykazała się umiejętnościami i talentem broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach strzały przeciwniczek.
      Skład drużyny SP 301:

1. Oliwia Moczulska kl.VIII B
      2. Agata Moch kl. VIII B
      3. Jagoda Rozwadowska kl. VIII B
      4. Emilia Hudzik kl. VIII B
      5. Kamila Bartnicka kl. VIII B
      6. Aleksandra Kucińska kl. VIII B
      7. Wiktoria Bekier kl. VIII B
      8. Wiktoria Czaplak kl. VIII B
      9. Nadia Podgajna kl. VIII
      10. Zuzanna Leszczyńska kl. VIII

• Sukces w Dzielnicowych Zawodach Piłki Nożnej

10.10.2019 20:36
      Dziewczęta z klas VII oraz VIII wzięły udzial w Dzielnicowych Zawodach Piłki Nożnej. Zawodniczki rozegrały trudne mecze, w które włożyły mnóstwo wysiłku. Ciężka praca przyniosła efekty! Uczennicom udało się wywalczyć 1 miejsce na Bemowie oraz  awans do turnieju na etapie warszawskim - powiatowym.

Gratulujemy i trzymamy kciuki !
    • Biegi przełajowe

10.10.2019 20:28

We wrześniu w Parku Górczewska odbyły się indywidualne biegi przełajowe uczniów klas V-VI i VII-VIII dziewcząt i chłopców bemowskich szkół podstawowych.

SP 301 zajęła V miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców klas V-VI oraz chłopców kl. VII-VIII i
      IV miejsce w kategorii dziewcząt kl. VII-VIII.

Najlepszymi zawodnikami naszej szkoły okazali się:

Ksawery Mosing III miejsce w dzielnicy,
      Zofia Łatacz III miejsce w dzielnicy,
      Artur Bartosiak VI miejsce w dzielnicy,
      Wiktor Kucharczyk VIII miejsce w dzielnicy,
      Maja Kaczanowska IX miejsce w dzielnicy,
      Natalia Ziniewicz X miejsce w dzielnicy.

Wymienieni uczniowie reprezentowali Dzielnicę Bemowo podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na AWF-ie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 5b Ksawery Mosing, który zajął V miejsce w swojej kategorii w Warszawie.

• "Dwa ognie usportowione"

24.03.2019 15:15

11 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje Mistrzostw Dzielnicy Bemowo w "Dwa ognie usportowione" dziewcząt (grupa młodsza).

W eliminacjach wzięły udział 4 szkoły podstawowe. Do dalszych rozgrywek przechodziły dwie najlepsze. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce i walczyła dalej w ćwierćfinałach, półfinałach i finale.

W ostatecznej rozgrywce dziewczęta z SP 301 zajęły pierwsze miejsce w dzielnicy. W całych zawodach brało udział 12 szkół bemowskich.

Nasza reprezentacja w składzie:

Natalia Onisk kl. 5b, Izabela Nowak kl. 5b, Weronika Kołowacik kl. 5b, Małgorzata Kulka kl. 5d, Agata Gulbinowicz kl.5d, Emma Wieczorek kl. 4c, Julia Zych kl. 4d, Maja Wojtyńska kl. 4f, Nikola Madej kl. 4e, Laura Józwik kl. 4e była bardzo waleczna, zgrana i pewna siebie.

Dziewczęta nie przegrały żadnego meczu.

Gratulujemy!!!