• Turniej "Od zabawy do sportu"

21.11.2019 18:40

Dzielnicowy Turniej "Od zabawy do sportu" od wielu lat promuje aktywność fizyczną wśród najmłodszych uczniów szkół podstawowych.

W tym roku do Turnieju przystąpiło 9 szkół podstawowych z Bemowa. Nasza drużyna charakteryzowała się wysoką sprawnością fizyczną, walecznością, ambicją i dyscypliną. Dzięki tym cechom stanęła na  najwyższym stopniu podium zdobywając puchar, złote medale i tytuł Mistrza Bemowa.

Zawodnicy naszej szkoły reprezentować będą dzielnicę Bemowo na półfinałach warszawskich 06.12.19r. mierząc się z najszybszymi zawodnikami innych dzielnic na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.

17.11.2019 21:58

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 364 rozgrywane były zawody w unihocu dziewcząt i chłopców grupy młodszej i starszej.

Największy sukces odniosły dziewczęta kl. VII-VIII zdobywając w swojej kategorii 2 miejsce.
      Na szczególne wyróżnienie zasługuje gra bramkarki Oliwii Moczulskiej uczennicy VIII B, która wykazała się umiejętnościami i talentem broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach strzały przeciwniczek.

10.10.2019 20:36
      Dziewczęta z klas VII oraz VIII wzięły udzial w Dzielnicowych Zawodach Piłki Nożnej. Zawodniczki rozegrały trudne mecze, w które włożyły mnóstwo wysiłku. Ciężka praca przyniosła efekty! Uczennicom udało się wywalczyć 1 miejsce na Bemowie oraz  awans do turnieju na etapie warszawskim - powiatowym.

Gratulujemy i trzymamy kciuki !
    • Biegi przełajowe

10.10.2019 20:28

We wrześniu w Parku Górczewska odbyły się indywidualne biegi przełajowe uczniów klas V-VI i VII-VIII dziewcząt i chłopców bemowskich szkół podstawowych.

SP 301 zajęła V miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców klas V-VI oraz chłopców kl. VII-VIII i
      IV miejsce w kategorii dziewcząt kl. VII-VIII.

Najlepszymi zawodnikami naszej szkoły okazali się:

Ksawery Mosing III miejsce w dzielnicy,
      Zofia Łatacz III miejsce w dzielnicy,
      Artur Bartosiak VI miejsce w dzielnicy,
      Wiktor Kucharczyk VIII miejsce w dzielnicy,
      Maja Kaczanowska IX miejsce w dzielnicy,
      Natalia Ziniewicz X miejsce w dzielnicy.

Wymienieni uczniowie reprezentowali Dzielnicę Bemowo podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na AWF-ie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 5b Ksawery Mosing, który zajął V miejsce w swojej kategorii w Warszawie.

• "Dwa ognie usportowione"

24.03.2019 15:15

11 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje Mistrzostw Dzielnicy Bemowo w "Dwa ognie usportowione" dziewcząt (grupa młodsza).

W eliminacjach wzięły udział 4 szkoły podstawowe. Do dalszych rozgrywek przechodziły dwie najlepsze. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce i walczyła dalej w ćwierćfinałach, półfinałach i finale.

W ostatecznej rozgrywce dziewczęta z SP 301 zajęły pierwsze miejsce w dzielnicy. W całych zawodach brało udział 12 szkół bemowskich.