• Spotkanie z malarką w kl. 5d

• W czwartek 19 września mieliśmy przyjemność gościć na lekcji plastyki, w klasie 5D, Panią Danutę Pawlak. Malarka opowiedziała uczniom o sobie, swojej twórczości i inspiracjach. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z różnorodnością technik i stylów stosowanych w malarstwie. Wszyscy z wielkim zaciekawieniem słuchali malarki. Byli zafascynowani jej opowieściami o inspiracjach, technikach malarskich i procesie twórczym. Każde pytanie, które zadawali, było pełne entuzjazmu i chęci poznania tajników sztuki. Malarka z uśmiechem odpowiadała na wszystkie pytania, dzieląc się swoimi doświadczeniami i zachęcając do dalszego rozwijania pasji.Taka lekcja to nie tylko nauka technik malarskich, ale także inspiracja do rozwijania pasji i kreatywności.

• Dzień Osób Głuchych i Języka Migowego

• W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Osób Głuchych i Języka Migowego. Był to wyjątkowy czas, podczas którego uczniowie mieli okazję bliżej poznać świat osób z wadami słuchu oraz nauczyć się kilku podstawowych znaków języka migowego.

• Konferencja Edukacyjna "KNOW ED"!

• 13 września uczniowie klasy 8b wraz z opiekunami wzięli udział w Konferencji Edukacyjnej “KNOW ED!”, która odbyła się w SP nr 82. Jej tematem było (nad)używanie smartfonów przez dzieci, młodzież i dorosłych. Ponadto uczniowie dowiedzieli się z czego składają się telefony oraz jaki jest ich wpływ na organizm człowieka.

• Spotkanie z malarką w kl. 5d

• Konferencja Edukacyjna "KNOW ED"!