• Pracownie

• ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

W szkole mamy trzy nowoczesne pracownie komputerowe - wyposażone w stanowiska dla uczniów, drukarki, skanery i projektory multimedialne. Zajęcia komputerowe zaczynają się od pierwszej klasy. Wszyscy uczniowie bardzo lubią te lekcje.

Prace uczniów, wykonane na zajęciach, ozdabiają korytarze szkoły i wzbogacają stronę internetową.

JĘZYKI OBCE

Stawiamy także na naukę języków obcych. W szkole istnieje pracownia multimedialna. Nauka języka angielskiego rozpoczyna się od pierwszej klasy.

LOGOPEDA

Gabinet logopedy, w naszej szkole, dostępny jest zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Obecność rodzica na zajęciach ułatwia mu prawidłowe wykonywanie ćwiczeń z dzieckiem w domu oraz uświadamia, jak ciężką pracę wykonuje ich pociecha.

Gabinet wyposażony jest w atrakcyjne dla dzieci i niezwykle wartościowe dla logopedy programy multimedialne firmy Yong Digital Planet S.A. Są to: programy do diagnozy i terapii logopedycznej "Logopedia", "Logo-gry" ważne w terapii dzieci z uszkodzonym słuchem, gdyż dają im szansę "zobaczyć" swój głos na monitorze, program "Mówiące obrazki" - dziecko uczy się rozróżniać dźwięki oraz program "Słyszę", który służy do orientacyjnego badania słuchu.