• Zajęcia pozalekcyjne klasy 1 - 3

        •  

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          L.p.

          Nazwisko i imię nauczyciela

          Dzień i godzina, sala

          Nazwa /rodzaj zajęć

          Dla jakiego poziomu klas

          1.

          Bartczak Lidia

          Wtorek 10.45-11.30 zaplecze sali 113

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          3c

          4.

          Kalińska Ewelina

          Wtorek 16.35 - 17.20, sala 103

          Czwartek 10.35 - 11.20, zaplecze 113

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          2d

          5.

          Kądziela Małgorzata

          Czwartek  10.35 - 11.20, sala 101

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          2b

          6.

          Kukawska Anna

          Poniedziałek  11.25-12.10,  zaplecze 113

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          3a

          7.

          Kwiatkowska Małgorzata

          Środa 12.30 - 13.15, biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          1a

          8.

          Patrycy Aleksandra

          Środa 10.35 - 11.20 , zaplecze sali 109

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          2c

          9.

          Pietrzyk Sylwia

          Wtorek  11.25 - 12.10, zaplecze sali 113

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          3b

          10.

          Smoktunowicz-Charuba Anna

          Poniedziałek 11.25 - 12.10, zaplecze 109

          Czwartek 12.30 - 13.15, 13.35 - 14.20, zaplecze 109

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          2a

           

          Szczech Agnieszka

          Wtorek 12.45 - 13.30,

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          1a

          12.

          Witkowska Joanna

          Środa 12.30 - 13.15, zaplecze 109

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          3d

          Czwartek 11.25  12.10, zaplecze 109

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          3d

          13.

          Witt Małgorzata

          Środa  11.25 - 12.10 ,  zaplecze sali 113

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          3e

          Czwartek  10.45-11.30 świetlica

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          3e

           

          ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA, KOŁA ZAINTERESOWAŃ

           

          L.p.

          Nazwisko i imię nauczyciela

          Dzień i godzina, sala

          Nazwa /rodzaj zajęć

          Dla jakiego poziomu klas

          1.

          Kalińska Ewelina

          Piątek 16.35 -17.20, sala 103

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia

          2d

          2.

          Smoktunowicz-Charuba Anna

          Poniedziałek 12.30 - 13.15, zaplecze 109

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia

          2a

          3.

          Galbarczyk-Kołpak Anna

          Wtorek 15.25 - 16.10, sala109

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

          2c

          4.

          Galbarczyk-Kołpak Anna

          Poniedziałek 11.25 - 12.10, p. 112

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

          3a

          5.

          Galbarczyk-Kołpak Anna

          Środa 11.25 - 12.10, p. 112

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

          3c

          6.

          Galbarczyk-Kołpak Anna

          Poniedziałek  9.45 - 10.30, p. 112

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

          2b

          7.

          Galbarczyk-Kołpak Anna

          Czwartek 11.25 - 12.10, p. 112

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

          3b

          8.

          Osiadacz Krzysztof

          Wtorek 9.50 - 10.35

          Wtorek 11.25 - 12.10

          "Od zabawy do sportu"

          Kl.1-3

          9.

          Jaśkiewicz Michał

          Poniedziałek 9.50 - 10.35

          Środa 8.00 - 8.45

          "Od zabawy do sportu"

          Kl.1-3

          10.

          Ostrowski Marcin

          Wtorek 8.55 - 9.40

          Czwartek 11.25 - 12.10

          "Od zabawy do sportu"

          Kl.1-3

          11.

          Kuciak Izabela

          Poniedziałek 8.55 - 9.40

          Poniedziałek 9.50 - 10.35          

          "Od zabawy do sportu"

          Kl. 1-3