• Zajęcia pozalekcyjne klasy 4 - 8

        • klasy 4 - 8

           

           ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA

          NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

          RODZAJ ZAJĘĆ

          DZIEŃ

          GODZINA

          SALA

          Damian Gawle

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki „Ogarnij inżynierię” (kl. 4 - 6) - projektowanie

          poniedziałek

          14.50-15.35

          204

          Damian Gawle

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki „Ogarnij inżynierię” (kl.7-8) - projektowanie

          wtorek

          15.40 -16.25

          204

          Magdalena Jaśkiewicz i Dominika Paczewska

          Językowe koło literacko- teatralne (kl. 6-8)

          czwartek

          14.50 -15.35

          202

          Izabela Kuciak

          SKS - zajęcia sportowe (kl. 5 - dziewczęta)

          poniedziałek

          14.50-15.35

          sala gim.

          Izabela Kuciak

          SKS - zajęcia sportowe (kl. 8 - dziewczęta)

          czwartek

          15.40-16.25

          sala gim. 

          Grażyna Kurek

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z geografii

          środa

          15.00-16.30

          209

          Agnieszka Kwiatkowska

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki (8e) – dla uczniów wybitnie uzdolnionych

          poniedziałek

          14.50-15.35

          208

          Agnieszka Kwiatkowska

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki (kl.7) – dla uczniów wybitnie uzdolnionych

          środa

          14.50 -15.35

           210

          Agnieszka Kwiatkowska

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki (6a,b)  – dla uczniów wybitnie uzdolnionych

          czwartek

          14.50 -15.35

           201

          Agnieszka Kwiatkowska

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki (8b) – dla uczniów wybitnie uzdolnionych

          czwartek

          15.40-16.25

           201

          Mirosława Kwiatkowska

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia - zespół taneczny Metrum (kl. 5-8)

          wtorek

          środa

          14.35-15.45

          14.35-16.15

          017

          sala gim.

          Krzysztof Osiadacz

          Koszykówka 

          wtorek

           

          czwartek

          15.35-17.00

          14.45 -17.00

          sala gim

          Joanna Paprocka

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki

          (kl. 4a, 4b)

          czwartek

          13.50 -14.35

          108

          Elżbieta Rajs

          Zajęcia PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA  (kl. 4 - 8)

          poniedziałek

          czwartek

          13.50-14.35

          13.50 -14.35

          korytarz II piętro

          Ewelina Rupińska

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki (8c) – dla uczniów wybitnie zdolnych

          wtorek

          14.40 -15.25

          201

          Patrycja Stefańska

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia dziennikarskie (kl.5 - 6)

          wtorek

          14.50-15.35

          113

          Anna Stępień
          Zajęcia rozwijające uzdolnienia szachowe

          czwartek

          czwartek

          piątek

          9.50 - 10.35

          14.50 -15.35

          8.00 - 8.45

          bibliot.

          205

          bibliot.

          Marta Szarwas - Stabińska

          Ogarnij inżynierię - zajęcia rozwijające uzdolnienia techniczne - (projektowanie, eksperymenty, praktyczne wykorzystanie nowoczesnych technologii)

          poniedziałek

          14.50 -15.35

          108

          Małgorzata Szczepek

          Ogarnij inżynierię - zajęcia rozwijające uzdolnienia techniczne - (projektowanie, eksperymenty, praktyczne wykorzystanie nowoczesnych technologii)

           

           

          108

          Aneta Szerszeń

          Zajęcia teatralne (j. angielski)

          piątek

          15.40 -16.25

          203

          Magdalena Urbańska 

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka angielskiego (kl. 8)

          piątek

          14.50 -15.35

          108

          Joanna Woźniak

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka hiszpańskiego

          poniedziałek

          15.40 -16.25

          203

           

           

           ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

          NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

          RODZAJ ZAJĘĆ

          DZIEŃ

          GODZINA

          SALA

          Monika Bielecka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego (kl. 6a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          poniedziałek

          13.50-14.35

          201

          Monika Bielecka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego (kl. 5a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          czwartek

          13.50-14.35

          208

          Monika Bielecka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego (5e)

          czwartek

          14.50-15.35

          208

          Janina Ceglińska

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki (8d) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          poniedziałek

          14.50-15.35

          214

          Janina Ceglińska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (8d)

          wtorek

          8.00-8.45

          214

          Janina Ceglińska

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki (8b)

          środa

          14.50-15.35

          214

          Janina Ceglińska

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki (8e)

          czwartek

          14.50-15.35

          201

          Janina Ceglińska

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki (6f)

          środa

          13.50-14.35

          214

          Janina Ceglińska

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki (6a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          piątek

          12.45-13.35

          205

          Janina Ceglińska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (6b)

          czwartek

          12.45-13.30

          213

          Katarzyna Dobrowolska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (4a, 4b)

          wtorek

          14.50-15.35

          101

          Katarzyna Dobrowolska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (6a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          wtorek

          13.50-14.35

          101

          Katarzyna Dobrowolska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego (4ai) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          wtorek

          8.55-9.40

           

          Grażyna Dutkiewicz

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (8c)

          poniedziałek

          7.10-7.55

          208

          Grażyna Dutkiewicz

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego (6a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          czwartek

          7.10-7.55

          208

          Grażyna Dutkiewicz

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (5b, 5e)

          piątek

          7.10-7.55

          208

          Elżbieta Jankowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (8a)

          poniedziałek

          7.10-7.55

          210

          Elżbieta Jankowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (7d, 7e)

          wtorek

          13.50-14.35

          207

          Elżbieta Jankowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (6d)

          piątek

          13.50-14.35

          210

          Magdalena Jaśkiewicz

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego (8b, 8c)

          środa

          13.50-14.35

          202

          Katarzyna Krajewska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (4a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          środa

          13.50-14.35

          205

          Katarzyna Krajewska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (6a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          wtorek

          14.50-15.35

          207

          Katarzyna Krajewska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (6d)

          poniedziałek

          13.50-14.35

          207

          Katarzyna Krajewska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (6e)

          poniedziałek

          15.40-16.25

          207

          Barbara Kurek

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego (6c) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          piątek

          7.10-7.55

          207

          Barbara Kurek

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego (7a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          wtorek

          7.10-7.55

          208

          Barbara Kurek

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego (7b)

          czwartek

          7.10-7.55

          208

          Barbara Kurek

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego (8e)

          wtorek

          14.50-15.35

          208

          Grażyna Kurek Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii piątek

          14.50-15.35

          15.45 -16.30

          209

          Agnieszka Kwiatkowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (5c) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          poniedziałek

          13.50-14.35

          208

          Agnieszka Kwiatkowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (7d)

          wtorek

          13.50-14.35

          213

          Agnieszka Kwiatkowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (8c)

          wtorek

          14.50-15.35

          213

          Agnieszka Kwiatkowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (7a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          wtorek

          15.40-16.25

          213

          Agnieszka Majewska-Pietrzakowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

          4a - wtorek

          6c - wtroek

          7a - czwartek

          8.00 - 8.45 14.50 - 15.35

          14.50 - 15.35

          07

          111

          107

          Agnieszka Mieszczakowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (7c)

          wtorek

          13.50-14.35

          210

          Agnieszka Mieszczakowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (6b, 6f)

          poniedziałek

          13.50-14.35

          210

          Agnieszka Mieszczakowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (5c) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          czwartek

          12.45-13.30

          104

          Dominika Paczewska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego (8a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          piątek

          7.10-7.55

          202

          Joanna Paprocka

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (5d, 5f)

          wtorek

          12.45-13-30

           

          Joanna Paprocka

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (6c) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          wtorek

          13.50-14.35

          214

          Joanna Paprocka

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (4b)

          wtorek

          14.50-15.35

          214

          Joanna Paprocka

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (4a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          środa

          13.50-14.35

          111

          Joanna Paprocka

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (7b, 7e)

          środa

          14.50-15.35

          111

          Joanna Paprocka

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (4a, 4b)

          czwartek

          12.45-13.30

          107

          Joanna Paprocka

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (7c)

          czwartek

          14.50-15.35

          108

          Jolanta Parmańczuk - Korsak

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (5a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          poniedziałek

          13.50-14.35

          105

          Jolanta Parmańczuk-Korsak

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (5b, 5d, 5e, 5f)

          poniedziałek

          15.40-16.25

          105

          Ewelina Rupińska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (8a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          poniedziałek

          14.40-15.25

          201

          Patrycja Stefańska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (5a) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          wtorek

          8.00-8.45

          113

          Patrycja Stefańska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (5d, 5f)

          poniedziałek

          13.50-14.35

          113

          Patrycja Stefańska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego (6e, 6c)

          poniedziałek

          14.50-15.35

          113

          Michał Sulkiewicz

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z biologii (kl.7)

          czwartek

          15.40-16.25

          209

          Aneta Szerszeń

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego (8d) dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

          poniedziałek

          13.50-14.35

          016

          Aneta Szerszeń

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego (6b)

          piątek

          14.50-15.35

          203

          Joanna Woźniak

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka hiszpańskiego (kl. 4 - 8)

          poniedziałek

          14.50-15.35

          203