• ODYSEJA UMYSŁU 2012 - 2013

W konkursie ogólnopolskim zdobyliśmy trzecie miejsce!

GRATULUJEMY!

JULIA Z 5B PISZE ...

Po raz drugi drużyna z naszej szkoły wzięła udział w międzynarodowym programie „Odyseja Umysłu”. Tym razem opracowywaliśmy problem „Przebojowa architektura”.
        Zadanie polegało na stworzeniu i zaprezentowaniu oryginalnego przedstawienia, w które wpleciona została replika klasycznej konstrukcji architektonicznej wzniesionej między 1000 a 1600 rokiem naszej ery. Wybraliśmy dwór obronny w Szymbarku. Ponadto zespół przygotował dwie piosenki,  którym towarzyszył układ choreograficzny.

3 marca 2013 odbył się w Warszawie Konkurs Regionalny, który zakończył się, dla naszej grupy, awansem do Konkursu Ogólnopolskiego.

Odbędzie się on w dn. 22 -24.03 2013r w Gdańsku. Trzymajcie za nas kciuki.

Drużyna Odyseuszy w składzie: uczniowie klasy VB - Marcelina Marszałek, Weronika Witkowska, Wiktoria Witkowska, Julia Witt, Mikołaj Drobek, Gabriel Franczak i Bartosz Golik oraz opiekun – Jola Siedlecka.