Ksawery Mosing, uczeń klasy 4b zdobył złoty medal

w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo

Gratulujemy!

Miło nam poinformować, iż Tymoteusz Michał Kowalcze z kl. 7 A,

z AWF-u na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Juniorów (do lat 18) w Krakowie

w dniach 17-19 maja b.r. jako junior

zdobył złoty medal

(indywidualnie: 100 m styl klasyczny, 50 m klasyczny, 100 m dowolny, 50 m grzbietem, 200 m dowolnym),

bijąc ponownie swoje rekordy życiowe.

Ponadto drużynowo: srebro - sztafeta 4x 100 m i brąz - 4 x 50 m stylem dowolnym.

Gratulujemy !!!

MŁODA MISTRZYNI PŁYWANIA!!!

Nasza szkolna pływaczka Izabela Nowak z kl. 5b - wicemistrzyni Polski w
          stylu zmiennym z 2018 r. zdobyła kolejne trofeum.

W dniach 30-31 marca 2019 r. na zawodach Otylia Swim Cup w Łodzi Iza zajęła 1 miejsce i otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki z rocznika 2008 z ramienia
          samej Mistrzyni Olimpijskiej, Europy i Świata Otylii Jędrzejczak.

Życzymy Ci siły do dalszych
          treningów, wiary w siebie i kolejnych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Wielkie GRATULACJE!!!

Miło nam poinformować, iż Tymoteusz Michał Kowalcze, uczeń kl. 7 a,

dotychczasowy 3-krotny Mistrz Polski juniorów młodszych

zdobył 2 medale brązowe: w sztafecie 4 x 50 m (200 m) i  4 x 100 m (400 m) w stylu dowolnym

oraz 1 srebrny indywidualnie w 6 dyscyplinach w kategorii open.

w Zimowych Mistrzostwach Polski niepełnosprawnych w pływaniu w Bydgoszczy.

Róża Ositek z kl. 4d

została laureatką II Międzynarodowego Polsko-Ukraińskiego Konkursu Literacko-Plastycznego Poznaj Mój Kraj organizowanego pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty przez LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S.I.Witkiewicza Witkacego w Warszawie i Szkołę Profilowaną nr 6 w Dolynie, Ukraina.

Róża zajęła I miejsce w kategorii praca literacka, 9-14 lat.

Gratulujemy sukcesu!

Miło nam poinformować, iż Tymoteusz Michał Kowalcze - uczeń kl. 6a - po raz trzeci został Mistrzem Polski juniorów niepełnosprawnych podczas zakończonych dzisiaj mistrzostw w Krakowie. Tymek zdobył złoty medal we wszystkich czterech konkurencjach, w których startował (50, 100 m stylem grzbietowym, 50 i 100 m stylem dowolnym) i pobił swoje rekordy życiowe.

22 kwietnia odbyły się klubowe zawody Grand Prix UKJ 225 . W zawodach wzięły udział dzieci trenujące judo w szkołach na Bemowi i na Woli. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli wysokie miejsca : Ksawery Mosing III B Złoty medal, Antoni Mosing I B Złoty medal i Szymon Waszak IV B srebrny medal.

Antoni Mosing - złoty medal

Ksawery Mosing - złoty medal

na Warszawskiej Olimpiadzie Maluchów

Antoni Mosing zdobył srebrny medal na Międzynarodowych Mistrzostwach Marej w Judo

Nina Wieczorek, kl. 4e

List gratulacyjny.pdf

Ksawery Mosing, uczeń klasy 3b, zdobył brązowy medal w Ogólnopolskich Zawodach Judo "Turniej Małego Mistrza"