• Pracowita jesień w zerówce

• 14.11.2019 22:28
        • Ćwiczyliśmy nasze zmysły, bawiliśmy się w niezwykłe kino, robiąc "miny z ekranu". Rozmawialiśmy o emocjach, poznawaliśmy litery i cyfry. Kodowaliśmy, ułożyliśmy owocowe sudoku. Dzieliliśmy się rodzinnymi wspomnieniami i   samodzielnie robiliśmy zabawki. Poznawaliśmy tajemnice kosmosu podczas zajęć z firmą Asto - Fun.

• Wrzesień w klasie Oa

• 28.09.2019 22:11
        • W klasie Oa nie ma czasu na nudę! W tym miesiącu uczyliśmy się jak wezwać służby ratunkowe w sytuacji zagrożenia. Dowiedzieliśmy się także, dlaczego trzeba myć ręce. A nawet mieliśmy zajęcia w mobilnym planetarium.

Bawimy, uczymy się, doświadczamy... Poznajemy otaczający nas świat. Lubimy ruch, piosenki i zabawy z matą do kodowania. Wykorzystujemy każdą przestrzeń. Uczymy się na dywanie, na podłodze i (tylko czasem) przy stoliku.:)

• Niesamowity gość w klasie Oa

• 31.03.2019 20:51
        • 28 marca klasę 0a odwiedził niesamowity gość, dziennikarka oraz prezenterka pogody - Pani Marzena Kawa.

Pani Marzena w niezwykle ciekawy sposób opowiedziała nam o tym jak powstają prognozy pogody, kim jest synoptyk, wyjaśniła nam, czym są tajemnicze wyże, niże oraz fronty atmosferyczne. Zdradziła również, w jaki sposób przygotowuje się do prezentowania prognozy pogody.

Specjalnie dla nas zaprezentowała przygotowaną przez naszych małych synoptyków prognozę pogody przygotowaną przez naszych małych synoptyków.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i udowodnienie nam, że wykonywana praca może być również pasją.

• Dyżur wakacyjny

• 31.03.2019 16:05
        • Harmonogram zapisów na dyżury wakacyjne
          w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w 2019 r.

Etap zapisów/czynność rodzica

od

do

od godz. 8.00

do godz. 15.00

Składanie wniosków o wydanie hasła dostępu
          do konta dziecka w systemie elektronicznego zapisu na dyżury wakacyjne.

Formularze wniosków będą wydawane
          w przedszkolach i szkołach oraz dostępne
          na internetowej stronie zapisów.

od godz. 8.00

do godz. 15.00

Wydawanie rodzicom haseł dostępu do konta
          w elektronicznym systemie zapisu.

od godz. 9.00

do godz. 24.00

Rejestracja w systemie wniosków
          o przyjęcie na dyżur.

od godz. 9.00

do godz. 16.00

Złożenie podpisanego wniosku o przyjęcie na dyżur wakacyjny w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka  na dyżur wakacyjny.

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/ szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane. Informacja zostanie
          również przesłana rodzicom/ prawnym opiekunom
          na adresy e-mail.

Opublikowanie wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

10 maja

Potwierdzenie korzystania z miejsca w przedszkolu /oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane  – wniesienie opłaty za żywienie.

17 maja

Informacja o przyjęciu dziecka  na dyżur wakacyjny.

również przesłana rodzicom/ prawnym opiekunom
          na adresy e-mail.

17 maja

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

Info_w_spr._dyzurow_wakacyjnych.docx

wniosek_o_przyjecie_na_dyzur_wakacyjny.pdf