• PROJEKT GIODO NA LEKCJACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO

18.02.2015 20:34

Realizując temat GIODO na lekcjach języka angielskiego uczniowie klas czwartych poznali:

czasownik SHOULD i SHOULDN’T,

-   słownictwo dotyczące technologii informacyjnej,   -problematykę ochrony danych osobowych,

zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

Podczas lekcji uczniowie klas 4 stworzyli plakaty.

01.02.2015 21:09

Tuż przed feriami nasi uczniowie otrzymali listy ze szkoły partnerskiej z Fodros. Uczniowie z węgierskiej szkoły napisali w nich jak spędzili Święta Bożego Narodzenia.

30.12.2014 20:18

Tym razem tematem korespondencji były święta Bożego Narodzenia. Uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Anety Szerszeń, napisali świąteczne listy do uczniów ze szkoły Fodros (partnerska dzielnica Bemowa).

10.10.2014 21:47

Uczniowie ze szkoły Fodros (partnerska dzielnica Bemowa) znów napisali do nas listy w języku angielskim. Tym razem tematem korespondencji były wakacje. Wielu uczniów z Budapesztu spędzało je nad węgierskim jeziorem Balaton, spora część wybrała się z rodzicami do Chorwacji.

Nasi uczniowie otrzymali zdjęcia z wakacji, a niektórzy drobne upominki.
      Kolejnym tematem będzie MOJA SZKOŁA.
      Jeszcze w tym roku, wspólnie z naszymi węgierskimi partnerami, zamierzamy zaprezentować postery dotyczące tego projektu.

• PROJEKT "ENJOY MY ORIGIN" DOBIEGŁ KOŃCA

29.09.2014 22:46

W piątek pożegnaliśmy naszych gości. Każdy z nich otrzymał upominek, kojarzący się z naszym krajem i naszą szkołą.
      W piątkowe popołudnie Juliana uczestniczyła w uroczystości Ślubowania uczniów klas pierwszych.

Cieszymy się, że wielu uczniów pyta już, kiedy naszą szkołę odwiedzą kolejni goście.

Mamy nadzieję, że za rok :)